THY Teknik – AR-GE Mühendisi/Uzmanı (Tecrübeli – Tecrübesiz ) Alacak

0
113

GENEL NİTELİKLER

THY Teknik A.Ş., yüksek nitelikli teknik ve uzman personeliyle, başta THY A.O. olmak üzere, dünyanın her ülkesinden gelen onlarca hava yolu şirketine ait uçakların motor ve komponentlerine yaptığı bakımlarla ve bu şirketlere vermiş olduğu mühendislik hizmetleriyle havacılık sektöründe fark yaratmaya devam ediyor.

THY Teknik A.Ş, Türkiyenin en büyük uçak bakım ve onarım kuruluşu olmanın yanında, genç ve dinamik AR-GE, Tasarım ve Üretim ekipleriyle birlikte Türkiye’de sivil havacılık alanında faaliyet gösteren önemli bir AR-GE merkezi olmanın da gururunu yaşıyor. AR-GE merkezimiz uluslararası Havacılık otoritelerince yetkilendirilmiş olup sivil uçaklar için Türkiyenin en geniş kapsamlı tasarım ve üretim yetkilerini elinde bulundurmaktadır. Bugüne kadar yüzlerce uçak modifikasyon projesini başarıyla tamamlamış kendi tasarlayıp ürettiği yerli komponent ve sistemleri uçaklara başarıyla entegre etmiş olmanın yanında bu kapsamdaki kabiliyetlerini her geçen gün artırmaktadır.

Güvenilirliği, tecrübesi, rekabetçi yapısı ve kalite odaklılığı ile dünyanın en önemli havacılık bakım-onarım ve mühendislik ve AR-GE kuruluşları arasına giren THY Teknik A.Ş.’nin dinamizmiyle takımının bir parçası olmak isteyen, alanlarında deneyimli AR-GE Mühendisleri arıyoruz.

No  Pozisyon
Şehir
Tarih
1 THY Teknik A.Ş. – AR-GE Mühendisi/Uzmanı (Tecrübeli) İstanbul (Avrupa/Asya)  22.02.2018–16.03.2018
2 THY Teknik A.Ş. – AR-GE Mühendisi/Uzmanı (Tecrübesiz) İstanbul (Avrupa/Asya)  22.02.2018–16.03.2018