THY Periscope Yolculuğu

0
98

THY Periscope Yolculuğu

 

Türk Hava Yolları Pilotları ile  yapılacak söyleşiler ve keyifli bir TurkishAirlines yolculuğu için bu çarşamba Periscope‘tayız!

8h
3
Germanwings Kazasının Kurbanlarının Cenazeleri Almanya’ya Getirildi Germanwings Kazasının Kurbanlarının Cenazeleri Almanya’ya Getirildi Lufthansa LH8305 uçuş ile arası Germanwings kurbanları Marsilya‘dan Dusseldorf‘a getirildi.
8h
100+
TAV Havalimanları 10 Güncel İş İlanı BTA Havalimanları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESS 09.06.2015 İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş. BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ 09.06.2015 İstanbul(Avr.) TAV Bilişim Hizmetleri A.Ş. ICT Solution Architect 09.06.2015 Türkiye, İstanbul(Avr.) TAV Information Technologies Co. Senior Oracle Database Engineer 09.06.2015 İstanbul(Avr.) TAV
8h
3
THY Periscope Yolculuğu   Türk Hava Yolları Pilotları ile  yapılacak söyleşiler ve keyifli bir TurkishAirlines yolculuğu için bu çarşamba Periscope‘tayız!
8h
3
Pilotlar Vakfı SHGM Ziyareti Pilotlar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Belpınar, Sivil Havacılık Genel Müdürü Bilal EKŞİ‘yi makamında ziyaret etti.
11h
3
TCI Cabin Interior Üretim Organizasyon Onayı aLLDI Hava aracı parçası üretilebilmesi kapsamında “TCI Cabin Interior” firmasına Üretim Organizasyon Onayı (ÜOO) verildi..
11h
3
SHGM İnceleme Komisyonu Sonuçları Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü İnceleme Komisyonu yılın 4. Toplantısını gerçekleştirdi. İnceleme Komisyonunda; – Gökçen Havacılık A.Ş.’ye “Hava Taksi İşletmeciliği” yapmak üzere 6 (altı) ay süre ile “Ön İzin” verilmesi hususunun Bakanlık Makamına uygun görüşle arz edilmesine, – İrka Havacılık Turizm Ltd. Şti.’ye “Hava Taksi İşletmeciliği” yapmak üzere 6 (altı) ay süre ile “Ön İzin” verilmesi hus
11h
6
Smart sistemi radar arızası Atatürk Havalimanı’nda, SMART sisteminde radar arızası meydana geldi. İniş ve kalkışlarda

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here