THY nin yeni dergisi hangisi

0
95

Turkish Cargo Magazine” Dergisi

Uçuş ağını genişletmeye yönelik attığı adımlarla önemli kargo havayollarından biri olan Turkish Cargo’nun başarı hikayelerine, gerçekleştirdiği yeniliklere, hava kargo taşımacılık sektöründeki güncel gelişmelere, ana markası Türk Hava Yolları A.O. ile ilgili haber ve gelişmelere dair bilgi vermek amacı ile, Kargo Tanıtım ve Reklam Müdürlüğünce “Turkish Cargo Magazine” dergisi hazırlanmıştır.

2 ayda bir Türkçe ve İngilizce olarak yayınlanacak; acenteler, üretici ve göndericiler, yani kısacası iş birliği içerisinde olunan tüm kişi ve kuruluşlarla paylaşılacak Turkish Cargo Magazine dergisi ile Turkish Cargo markasının bilinirliğinin artırılması hedeflenmektedir.

Turkish Cargo Magazine dergisinin lansmanı 25 Ağustos 2014 tarihinde Genel Müdürlük VIP Salonu’nda THY üst düzey yönetici ve personelleri ile basın mensuplarının katılımı ile gerçekleşmiştir. Kokteyl sonrasında Kargo Başkanı Sn. Ali TÜRK’ün hoşgeldiniz konuşmasını takiben Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Sn. Hamdi TOPÇU bir konuşma yapmış, basın mensuplarının sorularını yanıtlamıştır.

Organizasyon pasta kesiminin ve fotoğraf çekiminin ardından son bulmuştur.

Turkish Cargo Magazine dergisinin sektöre hayırlı olmasını diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here