THY, Millilerimizi Slovenya’ya uğurladı.

0
58
HyperFocal: 0

Türk Hava Yolları, Millilerimizi EURO 2016 öncesindeki son hazırlık maçı için Slovenya’ya uğurladı.

 

TIKLA
TIKLA

1960 yılı itibariyle düzenlenen Avrupa Futbol Şampiyonası’nın ilk resmi havayolu sponsoru ve ayrıca A Milli Futbol takımımızın ana sponsoru olan Türk Hava Yolları, heyecanla beklenen turnuva kapsamında uygulamaya geçirdiği bir dizi aktiviteyi milyonlarca futbolseverin beğenisine sunuyor. Bunun yanı sıra, büyük bir başarıya imza atarak Fransa’ya gitmeye hak kazanan milli takımımıza sunduğu manevi desteğini, hazırladığı özel sürprizlerle artırarak sürdürüyor.

 

Bayrak taşıyıcı havayolu, şampiyona hazırlıkları çerçevesinde, Slovenya ile deplasmanda oynayacağı son hazırlık maçı nedeniyle, 3 Haziran Cuma günü Ljubljana’ya hareket eden A Milli Futbol Takımımızı, Antalya Havalimanı’ndan özel bir etkinlikle uğurladı.

 

Düzenlenen uğurlama programında milli takım oyuncuları, özel giydirilmiş Boeing 737-900ER uçağının beklediği alanda uçuş kartlarına ilâveten, yine milli havayolunca takdim edilen ve ülkemizin takımımıza duyduğu büyük inancın ifade edildiği birer mektup teslim aldı. Aprondan alınarak, uçağın yer aldığı piste getirilen takımımız, her iki tarafında 50’den fazla kabin memuru ve kokpit ekibinin hazır bulunduğu kırmızı bir halıyla karşılandı. Devamında uçağa geçiş yapan milli takım, Türk Hava Yolları ekibinin alkışlarıyla uğurlanıp, kaptan pilotun kokpit camında Türk bayrağını sallaması sonrasında Ljubljana’ya havalandı.

 

Türk Hava Yolları, A Milli Takıma tüm ülke, tek yürek hâlinde verilen desteği hissettirmek ve motivasyonlarını daha da yükseltmek amacıyla çektiği “Kaptanınız Konuşuyor” reklam filminin yanı sıra; oyuncuları son derece duygulandıran keyifli bir çalışmaya bu kez anneleriyle işbirliği yaparak imza atmış ve onlara Anneler Günü’nde “Ana Menü” sürprizini hazırlamıştı. Bunlara ek olarak, milli takım teknik direktörümüz ve oyuncularımızın yüzleri ile özel tasarlanmış bir uçağı da giydiren milli havayolu, bugüne dek daima yanında olduğu A Milli Takımımızı şampiyona süresince oynayacakları tüm müsabakalara taşıyarak, engin desteğini bu noktada da sergilemiş olacak.