Latest Posts

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi personelin maske kullanmayacağını duyurdu

83 / 100

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, yarından itibaren personelin maske kullanmayacağını duyurdu

Şimdi Tebessüm Zamanı

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, yarından itibaren “maskelerin ardından değil, her zamanki gibi tüm içtenlikleriyle gülümseyeceklerini” söyledi.

Yurt içi uçuşlarda yasak kaldırılırken yurt dışı uçuşları için gidilecek ülkenin kurallarına göre uygulama yapılacak.

thy
uçakta maske

Türk Hava Yolları Hakkında: 

1933 yılında 5 uçaktan oluşan mütevazı bir filo ile kurulan Star İttifakı üyesi Türk Hava Yolları, bugün 372 (yolcu ve kargo) uçaklık filosu ile 51 yurtiçi, 280 uluslararası olmak üzere dünyanın 128 ülkesindeki 331 şehirde 336 noktaya uçan havayolu şirketidir. Türk Hava Yolları ile ilgili daha geniş bilgiye www.turkishairlines.com web adresinden veya FacebookTwitterYouTubeLinkedİn ve Instagram hesapları üzerinden ulaşılabilir. 

Star İttifakı Hakkında:

Star İttifakı (Star Alliance) ağı, küresel erişim, dünya çapında tanınma ve kusursuz hizmet gibi bir müşteri değer önermesine dayanan ilk gerçek küresel havayolu ittifakı olarak 1997 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, İttifak (Alliance) yolculuğu boyunca müşteri deneyimini iyileştirmeye odaklanarak, en büyük ve en kapsamlı havayolu ağını sunmaktadır.

Üye havayolları; Aegean Airlines, Air Canada, Air China, Air India, Air New Zealand, ANA, Asiana Airlines, Austrian, Avianca, Brussels Airlines, Copa Airlines, Croatia Airlines, EGYPTAIR, Ethiopian Airlines, EVA Air, LOT Polish Airlines, Lufthansa, Scandinavian Airlines, Shenzhen Airlines, Singapore Airlines, South African Airways, SWISS, TAP Air Portugal, THAI, Turkish Airlines ve United’dır. Genel olarak, Star İttifakı ağı hâlihazırda 197 ülkedeki yaklaşık 1.300 havalimanına 12.000’den fazla günlük uçuş sunmaktadır. Bununla birlikte, Star İttifakı Bağlantı Ortakları (Star Airlines Connecting Partners) olan Juneyao Airlines ve THAI Smile Airways tarafından da bağlantılı uçuşlar sağlanmaktadır.

Latest Posts

POPULER