THY DUBROVNİK UÇUŞLARI BAŞLIYOR

0
76

Dünyanın en gözde turistik destinasyonlarından biri olan Dubrovnik (Hırvatistan)’e direkt seferler 10 Mayıs itibarıyla başlıyor.

 

 

Türk Hava Yolları’nın, Hırvatistan’da Zagreb’in ardından uçuş sağlayacağı 2. nokta olan Dubrovnik’e seferler 10 Mayıs’tan itibaren, haftanın 3 günü karşılıklı olarak icra edilecek.

 

İstanbul’dan Hırvatistan’ın Adriyatik Denizi sahilinde bulunan ve Orta Çağ’dan kalma eserleri ile ünlü şehri Dubrovnik‘e tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 99 Amerikan Doları, Dubrovnik ’ten İstanbul’a ise tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 99 Euro’dan başlayan ücretlerle seyahat edilebilecek.

 

Ayrıca, Miles&Smiles üyeleri, yeni açılan hatlarda ilk 6 ay boyunca %25 mil indirimli ödül biletle seyahat edebilmekte ve uçuş sınıflarını yükseltebilmekteler.*

 

 

Dubrovnik’e ait tarifeli uçuş saatleri;

 

Uçuş No. Günler Kalkış Varış
TK 439 Salı, Perşembe, Cumartesi IST 09:20 DBV 10:10
TK 440 Salı, Perşembe, Cumartesi DBV 11:05 IST 13:50

Tüm saatler lokaldir.

 

Türk Hava Yolları ve uçuş tarifesi ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com web sitesinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden
veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

 

 

* Türk Hava Yolları, bu konuda değişiklik yapma hakkını mahfuz tutmaktadır.

 

 

Türk Hava Yolları A.O.
Basın Müşavirliği

 

 

Türk Hava Yolları Hakkında:

1933 Yılında 5 uçaktan oluşan mütevazı bir filo ile kurulan Star İttifakı üyesi Türk Hava Yolları, bugün 304  (yolcu ve kargo) uçaklık filosu ile 236 uluslararası, 49 yurtiçi olmak üzere dünyada 285 noktaya uçan, 4 yıldızlı havayolu şirketi. 2015 yılı Skytrax değerlendirmesine göre Türk Hava Yolları, art arda olmak üzere 5. kez “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi”, 7. kez “Güney Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” seçildi. 2010 yılında dünyanın “En İyi Ekonomi İkram Servisi”, 2013 ve 2014 yıllarında “En İyi Business Class İkram Servisi” ödüllerini elde eden Türk Hava Yolları, 2015 Skytrax değerlendirmesinde dünyanın “En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı” ve “En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu”  ödüllerine lâyık görüldü. Türk Hava Yolları ile ilgili daha geniş bilgiye www.turkishairlines.com web adresinden ulaşılabilir.

 

Star İttifakı Hakkında:

Türk Hava Yolları, 1997 yılında uluslararası ölçekte seyahat edenler için dünya genelinde ulaşım ve kusursuz hizmet sunan ve ilk küresel bazlı havayolu ittifakı olarak kurulan Star İttifakı üyesidir. Air Transport World tarafından “Market Leadership Award” ve Business Traveller Magazine ile Skytrax tarafından “Best Airline Alliance“ ödüllerine lâyık görülen Star İttifakı’na üye havayolu şirketleri; Adria Airways, Aegean Airlines, Air Canada, Air China, Air India, Air New Zealand, ANA, Asiana Airlines, Austrian, Avianca, Brussels Airlines, Copa Airlines, Croatia Airlines, EGYPTAIR, Ethiopian Airlines, EVA Air, LOT Polish Airlines, Lufthansa, Scandinavian Airlines, Shenzhen Airlines, Singapore Airlines, South African Airways, SWISS, TAP Portugal, Turkish Airlines, THAI ve United. Avianca Brasil’in entegrasyonunun hali hazırda sürdüğü Star İttifakı, genel olarak 193 ülkede 1.321 havaalanına 18.500’den fazla günlük uçuş sağlamaktadır. Star İttifakı ile ilgili daha detaylı bilgiye  www.staralliance.com web sitesinden ya da Facebook, Twitter, Youtube veya LinkedIn hesapları üzerinden ulaşılabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here