THY Ayrıcalıklı uçuş deneyimi Uber hediyeli

0
61

Türk Hava Yolları, taksicilerle büyük sorun yaşayan UBER’den indirim hediye etme kararı aldı. Türk Hava Yolları, diğer ülkeler ve İstanbul ile ilgili olan uçuşlarda uçak biletini internet üzerinden alıp, gerekli şartları yerine getiren kişilere Türkiye’de geçerli olan 50 TL’lik UBER promosyon kodu yolluyor.

Türk Hava Yolları, yurt dışı ya da İstanbul’u uçuşlarında yolcularına UBER seyahatini bedava verecek ya da indirimli hale getirecek. THY, Ayrıcalıklı Uçuş Deneyimi Şimdi UBER Hediyeli adlı bir kampanya düzenliyor. “Yurt dışı ya da İstanbul’u içeren tüm uçuşlarımız, UBER yolculuğunuz için 20 dolara kadar kazandırıyor.” diyen THY, kampanyanın yalnızca THY ile gerçekleştirilen uçuşlarda geçerli olduğu belirtti.

Kampanya dahilinde Türk Hava Yolları ile yurt dışı ya da İstanbul’u içeren bir uçuş gerçekleştiren yolculara bir UBER promosyon kodu hediye edilecek. Bu kod sayesinde THY yolcuları UBER ile gerçekleştirecekleri yolculuklarda Türkiye’de 50 TL, Almanya’da 15 euro, ABD’de 20 dolar, Birleşik Krallık’ta ise 10 sterlin indirim kazanıyorlar.Kampanyadan faydalanmak isteyen yolcuların biletlerini çevrim içi olarak alması gerekiyor.

THY yolcuları, kampanya dahilinde kendilerine hediye edilen UBER promosyon kodunu UBER’in hizmet verdiği tüm bölgelerde kullanabilecekler. Kampanyadan yalnızca biletleme ve seyahat dönemi 20 Haziran 2017- 31 Mayıs 2018 tarihi arasında olan ve bilet alırken THY’nin e-posta kampanya bildirimlerine izin vermiş kullanıcılar faydalanabilecek. Ülkelere göre indirim oranlarına THY’nin web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Kampanya detayları
Biletleme dönemi 20 Haziran 2017 – 31 Mayıs 2018
Seyahat dönemi 20 Haziran 2017 – 31 Mayıs 2018

Kurallar ve koşullar

  • Kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen uçuşlarda geçerlidir.
  • Kampanya sadece Türk Hava Yolları online kanalları aracılığıyla satın alınan biletler için geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında gönderilen promosyon kodu, Uber’e ilk kez kayıt olan kullanıcılara 20 dolara kadar indirim sağlar.
  • Kampanya kapsamında gönderilen promosyon kodu, Uber’in hizmet verdiği tüm noktalarda geçerlidir.
  • İndirim tutarı ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Ülkelere göre indirim tutarları listesinden detaylı bilgiye ulaşılabilir.
  • Promosyon kodu Türk Hava Yolları e-posta kampanya bildirimlerine izin vermiş kullanıcılara gönderilir.
  • Promosyon kodu taksi seçeneğinde geçerli değildir.
  • Uber kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Türk Hava Yolları kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.