THY Arabian Travel Market 2015’te We’r markasını tanıtıyor

1
81

songül ödenTürk Hava Yolları Arabian Travel Market 2015’te  We’r markasını tanıtıyor

 

Türk Hava Yolları We’r gıda ürünlerini, Arabian Travel Market (ATM) 2015 fuarında tanıtacak.

Fuar Dubai Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 7 –  4 Mayıs tarihleri arasında yapılacak.

 

Fuarda , dünyanın her yerinden turistler için, havayolunun benzersiz ürünleri ve hizmetleri, yeni rotalarını tanıtmak için katılan Türk Hava Yolları , stratejik bir  çaba gösteriyor.

Türk Hava Yolları www.wearefromturkey.com online sitesi ve İstanbul Havalimanı Duty Free mağazasında  satılan Türk Hava Yolları ekonomi ve business class catering’de çok sayıda ödül kazanmış We’r ürünlerini, kalite ve özgünlüğün  eşsiz örneklerindendir.

Türk Hava Yolları Ortadoğu ve Kıbrıs pazarlama ve satış başkan yardımcısı, Adem Ceylan,  şunları söyledi: “Biz, Türk mutfağının ruhunu en iyi yansıtan ürünlerden olan We’r ürünlerini Arabian Travel Market getirmek için heyecanlıyız.”

“Arabian Travel Market,  diğer kurumlar ve sektör uzmanlarıyla, fikir alışverişinde bulunmak,beyin fırtınaları yapmak ve kurulan ağımızı daha da genişletmek için bir şans verecektir. Biz de,dünya çapında yeni rotaları portföyümüzü genişletmek için  duyuracağız. ”

Türk Hava Yolları, Arabian Travel Market (ATM) 2015 standında ünlü Türk aktris Songül Öden ev sahipliği yapacak, hayranlarıyla buluşacak olan “Noor” dizisi yıldızı Songül Öden, Türk Hava Yolları uçuş eğlence sisteminde  izleyicilerle buluşacak olan popüler Türk televizyon dizisi ‘Karadayı ve Kara para aşk‘ı da tanıtıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here