TAV ve İŞKUR İşbirliği

0
279

TAV_Iskur

TAV Havalimanları Holding ve iştiraklerinin Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ile işbirliği kapsamında bugün İŞKUR İstanbul İl Müdürü Muammer Coşkun ve TAV Havalimanları Dış İlişkiler Direktörü Mehmet Erdoğan’ın ev sahipliğinde bugün düzenlenen toplantıya ilişkin bilgi notnu bilginize sunarız.

 

TÜRKİYE İŞ KURUMU İSTANBUL İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN 05 ŞUBAT 2016 TARİHİNDE TAV ÖZEL GÜVENLİK A.Ş. VE BAĞLI KURULUŞLARI İLE YOĞUN KATILIMLI VE GENİŞ KAPSAMLI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI İCRA EDİLMİŞTİR.

 

SÖZ KONUSU TOPLANTIYA TAV ÖZEL GÜVENLİK FİRMASINI TEMSİLEN TAV HAVALİMANLARI DIŞ İLİŞKİLER DİREKTÖRÜ SAYIN MEHMET ERDOĞAN VE TAV ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş GENEL MÜDÜRÜ TURGAY ŞAHAN, BAĞLI KURULUŞLARIN TEMSİLCİLERİ, TÜRKİYE İŞKURUMU TEMSİLEN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İSTANBUL İL MÜDÜRÜ SAYIN MUAMMER COŞKUN, BAHÇELİEVLER HİZMET MERKEZİ MÜDÜRÜ VEKİLİ SAYIN HABİB HOSANLI, AKTİF İŞGÜCÜ UYUM SERVİS ŞEFİ SAYIN KEREM AKDAĞ VE FİRMANIN TÜRKİYE İŞ KURUMUNDANKİ TEMSİLCİSİ İŞ VE MESLEK DANIŞMANI SAYIN MUSTAFA KILINÇER KATILMIŞLARDIR.

 

TOPLANTIDA İŞKUR İŞ MÜDÜRÜ MUAMMER ÇOŞKUN TARAFINDAN İŞKUR FAALİYETLERİNİ ANLATAN SUNUM YAPILMIŞ OLUP, İŞKURUN AKTİF VE PASİF İSTİHDAM POLİTİKALARINA KATKILARI, İŞVERENLERE SAĞLADIĞI HİZMETLER VE TEŞVİKLER ANLATILMIŞTIR.

 

AYRICA SÖZ KONUSU BİLGİLENDİRME TOPLANTISI SONUNDA TAV ÖZEL GÜVENLİK FİRMASI İLE BAŞLATILAN İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMININ DA SÖZLEŞMESİ İMZALANMIŞTIR.

 

SÖZ KONUSU TOPLANTI SORU CEVAP BÖLÜMÜNDEN SONRA SONA ERMİŞTİR.