Latest Posts

TAV İnsan Kaynaklarına Ödül 

83 / 100

TAV İnsan Kaynaklarına Ödül 

TAV Havalimanları İnsan Kaynakları Grup Başkanı Hakan Öker, DataExpert işbirliği ve BMI organizasyonuyla bu yıl 5’incisi düzenlenen CHRO Summit’te “İnsan Kaynaklarının Dönüşümü” panelinde konuşmacı olarak yer aldı.

RESHAPE temasıyla düzenlenen ve insan kaynakları alanının bugünü ve geleceğinin ele alındığı zirvede Öker’e En Etkin 50 CHRO ödülü takdim edildi.

TAV Havalimanları hakkında

Dünyanın önde gelen havalimanı işletmecileri arasında yer alan TAV Havalimanları, Türkiye’de Antalya, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Milas Bodrum ve Gazipaşa Alanya havalimanlarını işletiyor. TAV yurtdışında ise Kazakistan’ın Almatı, Gürcistan’ın Tiflis ve Batum, Tunus’un Monastır ve Enfidha-Hammamet, Makedonya’nın Üsküp ile Ohrid, Suudi Arabistan’ın Medine ve Hırvatistan’ın Zagreb Havalimanı’nda faaliyet gösteriyor.

Holding, duty free, yiyecek-içecek hizmetleri, yer hizmetleri, bilişim, güvenlik ve işletme hizmetleri gibi havalimanı operasyonunun diğer alanlarında da faaliyet gösteriyor. Bu çerçevede TAV Havalimanları, Letonya’nın Riga Havalimanı’nda da duty free, yiyecek içecek ve diğer ticari alanların işletmesini gerçekleştiriyor. Şirket 2021 yılında iştirakleriyle birlikte 52 milyon yolcuya hizmet sundu.

tav
TAV insan kaynakları
tav

Latest Posts

POPULER