TAV Airports Ceo’su Sani Şener CeoTalks’ta

0
55

isfamTürkiye’nin en iyi Ceo’su seçilen TAV Airports Ceo’su Sani Şener CeoTalks‘ta. Konuşma Özger Arnas Salonunda. 21 Temmuz Salı günü saat 18:30 gerçekleşecek organizasyona katılmak isteyenler için adres aşağıda verilmiştir.

Boğaziçi Üniversitesi 34342 Bebek/Istanbul Türkiye ,Istanbul

İstanbul Fikir Araştırmaları Merkezi

İstanbul Fikir Araştırmaları Merkezi, Boğaziçi Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi öğrencileri başta olmak üzere üniversiteliler tarafından oluşturulmuş, üniversite öğrencileri arasında interdisipliner çalışmalar ile sosyo-kültürel projeler ve branş projeleri geliştiren düşünce merkezidir.

Üniversite öğrencileri için yeni bir sosyal hayat ve fikir üretimi anlayışı felsefesiyle yola çıkan ekip öğrencilerin fikir üretimi, kariyer gelişimi ve sosyal ortam anlayışı üzerine projeler geliştirmektedir.

Bu amaçla kurulan altı komisyon, Fikir Araştırmaları Komisyonu, Etkinlik Komisyonu, Eğitim Komisyonu, Proje Araştırmaları Komisyonu, Gelenek Araştırmaları Komisyonu ve Medya-Yayın Komisyonu, İSFAM’ın organizasyonel yapısını oluşturmaktadır. Bu altı komisyon, interdisipliner çalışmalar yaparak üniversite öğrencilerinin standartları yüksek bir lisans dönemi geçirmelerine yardımcı olmaktadır. Bu çalışmalar, öğrencilere onların CV değerini yükseltecek proje birlikteliği sunmaktadır.

Projeler birlikteliği ile yeni bir sosyal paylaşım anlayışı sunan ekip, etkinlik ve organizasyonlar ile öğrencilerin kariyerlerine katma değer sağlarken okuma grupları ve çalıştaylar gibi düşünsel faaliyetlerle de üniversite öğrencilerinin fikir üretimine yardımcı olmaktadır.