Suudi Arabistan Havayolları Geleneksel İftar Daveti

0
250

Suudi Arabistan’ın milli havayolu şirketi Saudi Arabian Airlines, Suudi Arabistan Havayolları Türkiye Genel Müdürü Sayın Yarub Almadany ve Suudi Arabistan Türkiye Büyükelçisi Ekselansları Adel Siraj Merdad’ın katılımlarıyla bir iftar yemeği düzenledi.

SkyTeam havayolu birliğinin üyesi olan Saudi Arabian Airlines’ın, 14 Haziran Salı bugün The Marmara Esma Sultan Yalısı’nda düzenlediği iftar yemeğine havacılık , turizm ve basından değerli misafirler katıldı.

saudia iftar_10Türsab başkanı Başaran Ulusoy iftar yemeğine katılanlar arasındaydı.

Aniden bastıran yağmur iftar yemeğini The Marmara Esma Sultan Yalısı’nın açık alanında planlayan yetkililer , son anda daveti kapalı alana taşımak zorunda kaldılar. Organizayon firması , Suudi Arabistan yetkilileri ve yalı çalışanlarının özverili bir çalışma sonucu salonu iftar davetine hazırladılar. Gerçekten keyifli bir atmosferde geçen geleneksel iftar davetine ciddi bir katılım oldu.

saudia iftar_25 saudia iftar_24saudia iftar_23 saudia iftar_22 saudia iftar_16saudia iftar_14 saudia iftar_9saudia iftar_8 saudia iftar_7saudia iftar_6 saudia iftar_2 saudia iftar_1