Dünya’nın En İyi Sporseverini Arıyor

0
95

thy sporDünya’nın En İyi Sporseverini Arıyor

Dünyanın en büyük sporseverini 28 Mart -20 Nisan tarihleri arasında, 7 ülkede 10 spor mücadelesini seyretmeye davet eden Türk Hava Yolları, bununla da kalmayıp şanslı sporseverlere Messi ve Drogba ile tanışma imkânı da sunuyor.

Son yıllarda sporun daimi destekçisi olarak addedilen bayrak taşıyıcı havayolu, yeni sponsorluklar ve kampanyalarla spora ve sporseverlere sağladığı desteği sürdürüyor.

Türk Hava Yolları, bu kez dünyanın en büyük sporseverini 28 Mart – 20 Nisan tarihleri arasında, 7 farklı ülkede gerçekleşecek 10 spor karşılaşmasını seyretmeye davet ediyor. Ayrıca, bu serüvende sporseverler, dünyanın en iyi futbolcularından olan Messi ve Drogba ile de tanışma fırsatı yakalıyor.

Spor taraftarlığının ciddi bir iş olduğunu vurgulamak adına bir iş ilanı konseptinde oluşturulan kampanyaya katılım için taraftarların, www.epicsportsfan.com web adresindeki formu doldurmaları ve daha sonra en iyi spor taraftarı olduğu iddiasını destekleyen bir video veya fotoğrafı, Instagram, Vine veya Twitter’a #EpicFan etiketi ile yüklemesi gerekiyor.

Adayların yaratıcı, spor dalları ile ilgili engin bilgi sahibi, iletişim becerileri güçlü, sosyal medyaya hâkim, sorumluluk sahibi, hızlı ve çözüm odaklı, ekip çalışmasına yatkın, tercihen İngilizce bilen ve belirtilen tarihlerde seyahat edebilecek olması gerekiyor.

Katılımcılar arasından jürice yapılacak eleme ile seçilecek kişi 24 günde Japonya, Hollanda, Almanya, İspanya, Fransa, İngiltere ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde düzenlenen basketbol, futbol, tenis ve golf müsabakalarına katılıp, sonrasında Messi ve Drogba ile tanışıyor.

Kampanyaya katılım için son tarih 13 Mart 2015. Şansını denemek ve detayları öğrenmek isteyen tüm sporseverler için www.epicsportsfan.com web adresi ziyaret edilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here