SkyTeam Food Festival SkyTeam Türkiye Misafirlerini Ağırladı

0
357

skyteam_airportistSkyTeam Food Festival

SkyTeam Food Festival SkyTeam Türkiye Misafirlerini Ağırladı

Global Havayolu İttifakı SkyTeam, 02.06.2016 tarihinde perşembe akşamı Taksim The Marmara Otelinde keyifli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. 20 üye havayolu şirketi bulunan, toplamda 179 ülkede binden fazla noktaya uçan SkyTeam havayolu ittifakı, Türkiye’deki Turizm Acente’leri için ‘SkyTeam Food Festival’ düzenledi.

Açılış konuşmasını Delta Havayolları Satış Müdürü Esra Solak ve Aeroflot Havayolları Satış ve Pazarlama Müdürü Ladin Topaçlıoğlu yaptı. Katılımın yoğun olduğu gecede Türkiye’de temsilcisi bulunan skyteam üyesi havayolları geleneksel mutfaklarından örnekler sundu.

Yolcularına konforlu ve ayrıcalıklı seyahat imkanları sağlayan SkyTeam, düzenlediği Food Festival ile bu kez de dünya mutfaklarından eşsiz lezzetleri buluşturdu. Türkiye’ye uçuşu olan 10 SkyTeam  havayolunun kendi yerel yemeklerinin tanıtımı yapıldı.

skyteam_saudia skyteam_merkur skyteam_mea_1 skyteam_mea skyteam_food_1skyteam_delta_1 skyteam_deniz haber skyteam_food skyteam_deltaskyteam_af skyteam_22 skyteam_4 SKYTEAM_3 skyteam_2skyteam_1