Singapur Havayolları’dan Spor ve Turizme Destek

1
148

sq middle lineSİNGAPUR HAVAYOLLARI, 28. GÜNEYDOĞU ASYA OYUNLARI’NIN RESMİ HAVAYOLU SPONSORU OLDU

Singapur Havayolları (SIA), 5-16 Haziran 2015 tarihleri arasında Singapur’da düzenlenecek 28. Güneydoğu Asya (SEA) Oyunlarına sponsor olarak spor ve turizme verdiği desteği arttırmaya devam ediyor.

28. Güneydoğu Asya Oyunlarının Resmi Havayolu Sponsoru olan Singapur Havayolları, bölge civarındaki tanıtım faaliyetlerinin ödülü olan Ekonomi Sınıfı Singapur biletlerini ücretsiz olarak sunacaktır. Bu katılımın en önemli bileşenlerinden bir tanesi, bölge topluluklarını birleştirmeyi amaçlayan ve 28. Güneydoğu Asya Oyunları için özel olarak hazırlanan ve internet üzerinden oynanan dijital bir oyun olan NILA’s Quest olacaktır. Her bir ülkede büyük ödülü kazanan çifter, Singapur’a uçup Güneydoğu Asya Oyunlarının keyfini çıkarma şansını elde edecektir.

Singapur Havayolları aynı zamanda; ön izleme, açılış ve kapanış seremonileri sırasında dağıtılacak olan eğlence paketlerinde bulunan el yelpazeleri ve Güneydoğu Asya Oyunları temalı Airbus A380 uçak modellerine de sponsor olacaktır. Bununla birlikte, Singapur Havayolları kabin ekibi açılış ve kapanış seremonilerine katılacaktır.

Singapur Havayolları Başkan Yardımcısı Sayın Mak Swee Wah, “Hem sporun hem de turizmin güçlü bir destekçisi olan Singapur Havayolları, 28. Güneydoğu Asya Oyunlarının resmi sponsoru olmaktan gurur duymaktadır. Ülkenin 50. kuruluş yıldönümünü kutladığımız bu yılda, 22 yıllık bir aradan sonra Singapur’da yapılacak olan bu önemli spor etkinliğini desteklemekten dolayı özellikle şeref duymaktayız” dedi.

Singapur Güneydoğu Asya Oyunları Organizasyon Komitesi (SINGSOC) Toplum & Şirket Destek Programı Başkanı Sayın Toh Boon Yi; “Singapur Havayolları,Singapur’un simgesidir ve 28. Güneydoğu Asya Oyunları için üst düzey bir ortakla birlikte çalışmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Singapur Havayolları’ın bu etkinliğine verdiği katkı ile diğer Singapur Şirketlerinin de daha fazla katılım göstermesini umuyoruz. Bu spor deneyimini herkes için paylaşmak için Singapur Havayolları gibi ortaklarla çalışmayı çok isteriz” dedi.

Singapur Havayolları, etkinliğe sponsor olmasının yanı sıra, hem Oyunlar için Singapur’a yolculuk edecek görevlilere özel fiyat olanakları sunacak hem de havayolunun 33 ülkedeki 66 varış noktasına ulaşan büyük ulaşım ağında Singapur Havayolları ile yolculuk yapan müşterilerine ulaşan tescilli iletişim araçları ile Oyunların tanıtımını yapacaktır. SIA’nın hem basılı hem de online olarak yayınlanan uçak içi dergisi SilverKris ve uçak içi eğlence sistemi KrisWorld bu iletişim araçlarından bazılarıdır.