SERDAR HÜSEYİN YILDIRIM PERSONEL İLE BULUŞTU

0
112
dhmi
dördüncü hasbihâl toplantısı
dhmi personel toplantısı
dhmi personel toplantısı

DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Sayın Serdar Hüseyin Yıldırım, dördüncü hasbihâl toplantısında çalışma arkadaşlarıyla bir araya geldi.

 

Daire Başkanlıklarından üçer temsilcinin katıldığı toplantı Genel Müdürlük mavi salonunda yapıldı. Toplantının açılışında kısa bir konuşma yapan DHMİ Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım, Hasbihâl toplantılarının tertiplenme sebebinin çalışma arkadaşlarıyla biraz daha yakından tanışmak, samimi bir aile ortamında sohbet etmek olduğunu belirterek şöyle dedi:

 

 “Hasbihâl toplantıları diye adlandırdığımız bu sohbet toplantılarını tertip etmemizin tek sebebi biraz daha yakından tanışmak. Sormak isteyip de soramadığınız şeyler varsa, bunlar özel konular da olabilir, başka konular da olabilir; onları burada hep beraber bir aile ortamı içerisinde konuşmak istiyoruz, maksadımız odur. Burada her konuyu dile getirebilirsiniz, hasbihal olacağı için sizlerin de tabii ilgi duyduğunuz konuları konuşmak isterim.”

 

Bir aile ortamı samimiyetinde iki saati aşkın süre devam eden toplantıda mesai arkadaşlarımız görüş, düşünce ve temennilerini ifade ettiler.

 

Toplantı sonunda katılımcılarla fotoğraf çektiren Genel Müdür Yıldırım, iştirak ve katkılarından dolayı mesai arkadaşlarına teşekkürlerini iletti.