Seabird Havayolları sezon açıyor

0
143

Seabird Havayolları büyüyen filosu ve artan uçuş noktaları ile 12 Haziran’da sezonu açıyor!

Çift motor ve çift pilotlu Twin Otter tipi Kanada yapımı uçaklarıyla İstanbul Haliç Merkez’den güvenli uçuşlar gerçekleştiren Seabird Havayolları, bu sene yaz turizmini hızlandırmayı hedefliyor.

İstanbul’u Ege ve Akdeniz’in kıyı kentlerine bağlayacak olan Seabird sezon hazırlıklarını artık tamamladı. Havayolu, yaz boyunca güney sahillerine tatile giden yolcularına çok özel bir uçuş deneyimi sunacak.

Mevcut rotaları olan Bozcaada, Alaçatı ve Bodrum uçuşlarına yenilerini ekleyen Seabird, bu sene Ayvalık, İzmir, Hisarönü’ne tarifeli seferler başlatacağını açıkladı.

Tarifeli seferlerine 12 Haziran itibariyle başlayacak olan Seabird, tüm uçuşlarını önümüzdeki hafta bilet satışına açıyor. Perşembe, Cuma, Cumartesi Güney yörelerine gidiş, Pazar ve Pazartesi günleri dönüş seferleri yazlıkçılara büyük kolaylıklar sağlayacak. Denize inen bu uçaklarla seyahat, misafirlerine keyfin yanında çok da büyük zaman kazandıracak.

Seabird Havayolları’nın yerli ve yabancı turistlere yönelik, Haliç’ten kalkan ve tarifeli olarak uçuş yapan İstanbul Şehir Turları da devam etmektedir.

Üç tarafi denizlerle çevrili ülkemize deniz uçağı hizmetini kazandıran Seabird, misafirlerini bekliyor…

seabird2

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here