Latest Posts

Rolls-Royce’un CorporateCare Enhanced hizmeti büyük talep görüyor

81 / 100

Rolls-Royce’un CorporateCare Enhanced hizmeti büyük talep görüyor

Rolls-Royce, CorporateCare® Enhanced hizmet programını başlattığı 2019 yılından bu yana 1.000’inci sözleşmenin imzalandığını açıkladı. Bu gelişmiş hizmet, tüm yeni CorporateCare müşterilerilerine bir standart olarak sunuluyor, mevcut sözleşmelerde ise bu programa uygun olarak iyileştirme yapılabiliyor.

rolls-royce, CorporateCare

CorporateCare Enhanced, sorun giderme hizmeti ve mobil onarım ekibinin seyahat masrafları dâhil olmak üzere AE 3007 ve Tay motorları için birçok farklı ek hizmet kalemlerini kapsıyor. Pearl® 15, Pearl 700, BR710 ve BR725 motorları için ise tüm motor kaportası (nacelle), motor sistemleri ve itki yönlendirme sistemi (thrust reverser) dair hizmetler de dahil olmak üzere motorun tümüne ilişkin bakımlar paketin içerisinde yer alıyor. Ayrıca tüm motor ve motor kaportası parçalarındaki aşınma ve korozyonu da kapsıyor. 

Rolls-Royce İş Havacılığı Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Megha Bhatia, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Yeni CorporateCare Enhanced hizmetimiz başladığı yıldan bu yana dünyanın her yerindeki müşterilerden büyük talep görüyor. Hizmetimiz, motor ve motor kaportası da dâhil olmak üzere motorun tamamına yönelik eşsiz bir kapsama ve özel İş Havacılığı Hizmet Ağımıza öncelikli erişim sunuyor. Müşterilerimiz, ‘Bu programı sunuyorsak kapsamını da geniş tutmalıyız’ diye kısaca özetlediğimiz CorporateCare Enhanced hizmet anlayışımızı seviyor” dedi. 

İş jeti motorları tedarikinde lider

Rolls-Royce, şu an kullanımda olan 3.600’ü aşkın iş uçağına güç sağlayarak iş jeti motorları alanının önde gelen tedarikçileri konumunda bulunuyor. Bugün 2.400’den fazla uçak CorporateCare programının kapsamına giriyor. Gücünü Rolls-Royce’tan alan ve yeni teslim edilen uçakların %70’i bu programa kayıtlı.

CorporateCare Enhanced, varlık değerini ve likiditeyi artırarak, bakım maliyeti riskini azaltıyor. Bu sayede dünyanın herhangi bir yerindeki planlanmamış olayların öngörülemeyen maliyetlerine karşı koruma sağlarken, müşterilere önemli finansal ve operasyonel faydalar da sunuyor. Artan uçak operasyon müsaitliği, hafifletilmiş yönetim yükü, tam risk transferi, Rolls-Royce hizmetleri altyapısına doğrudan öncelikli erişim ve uzaktan destek gibi hizmetler ise müşterilere sunulan diğer avantajlar arasında yer alıyor.

Rolls-Royce Holdings plc hakkında 

  1. Rolls-Royce, toplumları birbirine bağlayan, güçlendiren ve koruyan güç ve çözümlere öncülük etmektedir. Faaliyetlerimizde 2030 yılına kadar net sıfır sera gazı emisyonu elde etmeyi taahhüt ettik. 2020 yılında BM Race to Zero kampanyasına katılarak yeni ürünlerimizin 2030 yılına kadar net sıfır faaliyetlere uyumlu olmasını ve 2050 yılına kadar da tüm ürünlerin net sıfır ile uyumlu olmasını sağlama taahhüdünde bulunduk.
  2. Rolls-Royce 150’den fazla ülkede faaliyet gösteren 400’den fazla havayolu ve kiralama müşterisi, 160 silahlı kuvvetler ve deniz kuvvetleri ve 5.000’den fazla enerji ve nükleer enerji müşterisinden oluşan bir müşteri portföyüne sahiptir.
  3. Rolls-Royce’un 2021 yılında toplam geliri 10,95 milyar sterlin olarak belirlendi. Şirketin temel işletme karı ise 414 milyon sterlindi ve araştırma ve geliştirmeye 1,18 milyar sterlin yatırım yapıldı. Rolls-Royce ayrıca, mühendislerini bilimsel araştırmanın ön saflarında konumlandıran 28 Üniversite Teknoloji Merkezi’nden oluşan küresel bir ağı da desteklemektedir.
  4. Rolls-Royce Holdings plc halka açık bir şirkettir. (LSE:RR., ADR: RYCEY, LEI: 213800EC7997ZBLZJH69)

Latest Posts

POPULER