Qatar Airways, 2019’da Yeni Destinasyonlar Keşfetmek İsteyen Gezginlere Küresel Bir Kampanya İle İlham Veriyor

0
109

Qatar Airways, 2019’da yeni destinasyonlar keşfetmek isteyen gezginlere küresel bir kampanya ile ilham veriyor


Havayolu, ağındaki her varış noktası için yolcularına anlatacakları yeni bir hikâye sunuyor ve her yolculuk unutulmaz bir anlatım haline geliyor.  Yolcular, 8-16 Ocak 2019 tarihleri ​​arasında yapılan rezervasyonlarda özel indirimlerden, bonus Qmiller ve Qpuanlardan faydalanabilirler.

Qatar Airways 2019’da yolcularına, yeni ve heyecan verici yerler keşfetmeleri için ilham vermek üzere tasarlanan en son küresel satış promosyonunu duyurmaktan mutluluk duyuyor. Qatar Airways’in yolcuları, bir destinasyona giden her yolculuğun unutulmaz bir hikayeye dönüştüğü bu promosyon sırasında özel indirimlerden yararlanabilirler.

Promosyon, 8 Ocak – 10 Aralık 2019 tarihleri arasındaki seyahatler için 8 – 16 Ocak 2019 tarihleri arasında ayırtılmış tüm Qatar Airways uçuşlarında geçerli. Promosyon süresi boyunca rezervasyon yaptıran yolcular, bilet ücretlerinde %40 indirimden yararlanabiliyor. Ayrıca Ekonomi Sınıfında %50 bonus Qmil ve Qpuan, Business ve First Class’ta da iki katı Qmil ve Quan kazanıyor.

Qatar Airways’in Ticaretten Sorumlu Kıdemlı Başkanı Sayın Ehab Amin “Tüm yolcularımızı, tüm uçuşlarda ve tüm kabin sınıflarında indirimler sunan bu heyecan verici küresel promosyonla, bir sonraki seyahatlerini planlamaya başlamaya davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Yolcular nereye seyahat etmeyi tercih ederse etsin, yeni bir destinasyon deneyimlediklerinde, kendi benzersiz hikayelerinin yazarı olurlar. Bu yeni promosyonla yolcular, bir sonraki maceralarını kolayca planlayabilirler. Qatar Airways onlara 160’tan fazla varış noktası ile birçok seçenekleri sunuyor.

“Bunun yanı sıra, yolcularımızın Katar’ı sadece beş yıldızlı Hamad Uluslararası Havalimanındaki transit sırasında deneyimlemekle kalmayıp, tatil beldesi olarak tercih etmesi için de dünyanın dört bir yanından yolcuları Doha’ya getirmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Bu fırsattan yararlanmak için yolcular https://www.qatarairways.com/tr-tr/offers/new-journey.html adresini veya herhangi bir Qatar Airways satış ofisini ziyaret edebilirler. Ayrıca, en yakın seyahat acentası ile de iletişime geçebilirler.

Dünyanın en hızlı büyüyen havayollarından biri olan Qatar Airways, altı kıtada iş ve eğlence destinasyonlarına uçan 200’den fazla uçaklı modern bir filoya sahip.

Ödüllü bir havayolu şirketi olan Qatar Airways, uluslararası havayolu taşımacılığı değerlendirme kuruluşu Skytrax tarafından gerçekleştirilen 2018 Dünya Havayolu Ödülleri’nde ‘Dünyanın En İyi Business Class’ı’ ödülünü aldı. Ayrıca “En İyi Business Class Koltuğu”, “Orta Doğu’nun En İyi Havayolu” ve “Dünyanın En İyi Business Class Yolcu Salonu” ödüllerine de layık görüldü.

Havayolu kısa süre önce Göteborg, İsveç’e, Mombasa Kenya’ya ve Da Nang, Vietnam’a direkt uçuşlar başlattı. Valletta, Malta ve İsfahan, İran da dâhil olmak üzere, 2019 yılı için planlanan bir dizi yeni varış noktası bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here