Pegasus'un yeni uçuş noktaları

0
318

pegasus2

Uçuş ağını genişletmeye devam eden Pegasus Hava Yolları, Afrika kıtasındaki ilk uçuşlarını, Mısır`da iki noktaya birden tarifeli seferlere başlayarak gerçekleştiriyor.

 

Uçuş ağını genişletmeye devam eden Pegasus Hava Yolları, Afrika kıtasındaki ilk uçuşlarını, Mısır’da iki noktaya birden tarifeli seferlere başlayarak gerçekleştiriyor.
Pegasus Hava Yolları’nın 29.99 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa açılan Şarm El Şeyh ve Hurgada’ya ilk uçuşları, 23 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek.
Hurgada ve Şarm El Şeyh’den İstanbul Sabiha Gökçen’e ise 79.99 Dolar’dan başlayan fiyatlarla uçulabilecek.
Pegasus’un İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Şarm El Şeyh Havalimanı’na seferleri Perşembe günleri saat 23.30’da, Şarm El Şeyh Havalimanı’ndan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na seferleri ise Cuma günleri saat 03.35’te gerçekleşecek.
Pegasus’un Hurgada seferleri ise İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Cumartesi günleri saat 22.35’te, Hurgada Havalimanı’ndan ise Pazar günleri saat 03.20’de düzenlenecek.
Şarm El Şeyh ve Hurgada’yı da uçuş ağına eklemesi ile Pegasus’un yurt dışında 56, yurt içinde 30 olmak üzere, uçtuğu nokta sayısı 36 ülkede toplam 86’ya yükseldi.
Şarm El Şeyh’i 37, Hurgada’yı 46 noktaya bağlıyor
Pegasus Şarm El Şeyh’i; yurt içinde Adana, İzmir, Kayseri, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Dalaman, Ankara, Elazığ, Trabzon ve Van olmak üzere 11, yurt dışında da Atina, Barselona, Belgrad, Milan, Köln, Kopenhag, Brüksel, Düsseldorf, Kıbrıs, Roma, Frankfurt,  Lviv, Madrid, Marsilya, Münih, Paris, Bükreş, Priştine, Saraybosna, Üsküp, Stuttgart, Berlin, Tiran, Tel Aviv, Viyana ve Zürih olmak üzere 26 noktaya bağlantılı uçururken, Hurgada’yı ise yurt içinde Adana, İzmir, Kayseri, Antalya, Erzurum, Ankara, Elazığ, Gaziantep, Konya, Samsun, Trabzon olmak üzere 11, yurtdışında Amsterdam, Stokholm, Atina, Barselona, Belgrad, Milan, Bologna, Basel, Budapeşte, Köln, Kopenhag, Brüksel, Moskova, Düsseldorf, Kıbrıs, Cenevre, Roma, Frankfurt, Hamburg, Madrid, Marsilya, Münih, Paris, Bükreş, Prag, Priştine, Saraybosna, Üsküp, Londra, Stuttgart, Berlin Tiran, Tel Aviv, Viyana ve Zürih olmak üzere 35 noktaya bağlantılı olarak uçuracak.