Pegasus’tan Çocuklara 23 Nisan Hediyesi

0
89

Çocuklara 23 Nisan hediyesi; Pegasus’ta tüm çocuklar %50 indirimli uçuyor

Pegasus, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda 0-12 yaş arasındaki minik misafirlerine %50 indirimli uçma fırsatı veriyor. Biletleri 19-23 Nisan 2016 tarihleri arasında alınan çocuklar, 22 Nisan-30 Haziran 2016 tarihleri arasında ebeveynleri ile birlikte yapacakları tüm yurt içi Pegasus uçuşlarında %50 indirimli fiyatlarla seyahat edebilecek.

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin biletleri 19-23 Nisan 2016 tarihleri arasında www.flypgs.com üzerinden alınabilecek. Sadece direkt hatlarda geçerli olacak kampanyada biletlemenin uçuştan en az 2 gün önce gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Pegasus, 23 Nisan’da çocukları farklı deneyimlere davet ediyor

Çocuklarına farklı kültürleri göstermek ve yeni deneyimler yaşatmak isteyen aileler, eğlenceli bir bahar tatiliyle Türkiye’nin değişik yörelerini deneyimleyebilir, İzmir’deki Uzay Kampı’nda havacılık ve uzayın bilinmeyenlerini keşfedebilir, İstanbul Oyuncak Müzesi’nde dünden bugüne oyuncakların değişimini gözlemleyebilir, İstanbul Modern’de atölye çalışmalarına katılabilir, Legoland Discovery Center’da yaratıcı olduğu kadar eğlenceli bir dünyaya adım atabilir ya da Gaziantep’te bulunan Parkantep’te birbirinden keyifli oyun alanlarında doyasıya eğlenebilirler.

Kampanyadan yararlanarak Türkiye’de farklı tatil fırsatlarını değerlendirmek isteyen aileler, Pegasus’un yurt içi uçuş ağında yer alan 33 noktaya ait detaylı sefer bilgilerine www.flypgs.com ‘dan ulaşabilirler. Ayrıca doğum günlerinde uçacak olan 0–12 yaş arasındaki çocuklar, Pegasus’un minik misafirlerine özel havada doğum günü kutlaması ve sürpriz pastası ile unutamayacakları bir deneyim yaşayabilir; Pegasus Cafe’nin özel çocuk menüsü ile uçuşlarını daha lezzetli hale getirebilirler.

Pegasus misafirleri, 33’ü yurt içinde ve 70’i yurt dışında olmak üzere toplam 41 ülkede 103 noktaya ulaşabiliyor. Misafirler, Pegasus Hava Yolları’nın sefer bilgilerine ve kampanya detaylarına https://www.flypgs.com/kampanyalar üzerinden ulaşabilir; Atlayıp Gitsem platformu altında yer alan Etkinlik Takvimi ile gidecekleri yerde gerçekleştirilen tüm etkinlikleri inceleyerek tatillerini daha renkli hale getirebilirler.

Pegasus Hava Yolları Hakkında

1990 yılında charter uçuşlarla havacılık sektörüne giriş yapan Pegasus, 2005 yılında ESAS Holding tarafından satın alınarak düşük maliyetli iş modelini benimsemiştir. Pegasus, uygun ücretle ulaşım imkânı sunan, Türkiye’nin lider düşük maliyetli havayoludur. Hava yolu ile yolculuğun herkesin hakkı olduğuna inanan Pegasus, uyguladığı “low cost (düşük maliyetli hava yolu)” modeli ile misafirlerine uygun fiyatlı, zamanında kalkan ve genç uçaklarla seyahat etme imkânı sağlamaktadır. Pegasus, misafirlerini 33’ü yurt içinde, 70’i yurt dışında olmak üzere toplam 41 ülkede 103 noktaya ulaştırmakta ve İstanbul Sabiha Gökçen üzerinden Türkiye ile Avrupa, Kuzey Afrika, Ortadoğu, Rusya, Orta Asya arasında bağlantılı uçuşlar gerçekleştirmektedir. Pegasus, 2012 yılında Airbus firmasıyla imzaladığı ve teslim tarihindeki tutarı yaklaşık 12 milyar USD olan, 25 adedi opsiyonlu 100 uçaklık filo siparişi ile sipariş verdiği tarih itibariyle Türk Sivil Havacılık tarihinde bir seferde verilmiş en büyük siparişe imza atmıştır.

pegasus_23Nisan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here