PEGASUS UÇ UÇ GÜNLERİ BAŞLADI

0
115

 

PEGASUS_UCUC_KAMPANYAPegasus Plus üyeleri “Uç Uç Günleri” ile Salı ve Çarşamba günleri yurt içinde %50 indirimli uçuyor

Pegasus Hava Yolları geleneksel “Uç Uç Günleri” kampanyasıyla Pegasus Plus üyelerine indirimli uçma imkânı sunmaya devam ediyor. Mart ayı Uç Uç Günleri kampanyası ile biletlerini 1-2 Mart tarihlerinde www.flypgs.com‘dan, mobile.flypgs.com ve Pegasus Mobil Uygulamaları’ndan alan Pegasus Plus üyeleri, 1 Nisan-30 Haziran 2016 tarihleri arasında Salı ve Çarşamba günleri gerçekleştirecekleri yurt içi uçuşlarda % 50 indirimli uçma fırsatı elde ediyor.

Mart ayı “Uç Uç Günleri” indiriminden, Pegasus Plus’a üye olmayan misafirler de biletlerini almadan önce www.flypgs.com/plus/ adresinden veya Pegasus’un mobil sitesi ve Mobil Uygulamaları üzerinden programa ücretsiz üye olarak faydalanabilir.

Misafirler, Pegasus’un 33 yurt içi uçuş noktası ve kampanya ile ilgili detaylı bilgilerewww.flypgs.com üzerinden ulaşabilir.

Pegasus Plus nedir?

Pegasus Hava Yolları’nın ücretsiz üye olunabilen ve gerçekleştirilen tüm uçuşlardan bol Uçuş Puan kazandıran uçuş programıdır.

Pegasus Plus’a üye olmak çok kolay

Pegasus Plus’a üye olmak isteyen misafirler, Pegasus’un internet sitesi www.flypgs.comve mobil internet sitesi mobile.flypgs.com adreslerinden ya da 7737’ye Ad, Soyad ve TC Kimlik numaralarını göndererek ücretsiz üye olabilir. 2-18 yaş arasındaki Pegasus misafirleri ise 18 yaşından büyük bir ana üyenin hesabı üzerinden bağlı üyelik oluşturarak programa dahil olabilir.

Pegasus Hava Yolları Hakkında

1990 yılında charter uçuşlarla havacılık sektörüne giriş yapan Pegasus, 2005 yılında ESAS Holding tarafından satın alınarak düşük maliyetli iş modelini benimsemiştir. Pegasus, uygun ücretle ulaşım imkânı sunan, Türkiye’nin lider düşük maliyetli havayoludur. Hava yolu ile yolculuğun herkesin hakkı olduğuna inanan Pegasus, uyguladığı “low cost” (düşük maliyetli hava yolu) modeli ile misafirlerine uygun fiyatlı, zamanında kalkan ve genç uçaklarla seyahat etme imkânı sağlamaktadır. Pegasus, misafirlerini 33’ü yurt içinde, 70’i yurt dışında olmak üzere toplam 41 ülkede 103 noktaya ulaştırmakta ve İstanbul Sabiha Gökçen üzerinden Türkiye ile Avrupa, Kuzey Afrika, Ortadoğu, Rusya ve Orta Asya arasında bağlantılı uçuşlar gerçekleştirmektedir. Pegasus, 2012 yılında Airbus firmasıyla imzaladığı ve teslim tarihindeki tutarı yaklaşık 12 milyar USD olan, 25 adedi opsiyonlu 100 uçaklık filo siparişi ile sipariş verdiği tarih itibariyle Türk Sivil Havacılık tarihinde bir seferde verilmiş en büyük siparişe imza atmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here