Onur Air’den Gazipaşa Çıkarması

0
248

Onur Air Havayolları Şirketi Genel Müdür Yardımcısı ve Tarifeli Hatlar Müdürü Orhan Sivrikaya, Tarifeli Hatlar Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Bacı, İstanbul Acente Satış ve Pazarlama Sorumlusu Yalçın Kayrak, Antalya Acente Satış ve Pazarlama Sorumlusu Durmuş Ali Gökmen, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret etti.

Onur Air Havayolları Şirketi Genel Müdür Yardımcısı ve Tarifeli Hatlar Müdürü Orhan Sivrikaya, 25 Nisan’da filosunda bulunan 180 kişilik A320 uçakları ile ilk sefere başlayacak Onur Air’in, her gün Atatürk Havaalanı’ndan saat 14.30 ‘da Gazipaşa’ya, Gazipaşa’dan ise 18.20’de Atatürk Havaalanı’na uçacağını açıkladı.

Gazipaşa’dan Atatürk Havalimanı’na yolcu taşıyacak tek firmanın Onur Air olduğunu belirten Sivrikaya, “Bilet fiyatlarımızda kampanya düzenledik. Bilet fiyatlarımız çok ekonomik. Bizden önce yılda 2 kez seyahat edenler, bizimle 4 kez seyahat edecek. Talep yoğunluğuna göre gün içindeki seferlerimizi ve saatlerimizi yeniden düzenleyebiliriz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here