Onur Air, gözünü Almanya’ya dikti.

0
111

onurair itbiYurtdışı tarifeli uçuş ağını genişleten Onur Air, Frankfurt ve Dusseldorf’tan sonra Almanya’da üçüncü noktaya da seferlere başlıyor.

Türkiye’nin en önemli havayollarından Onur Air, gözünü Almanya’ya dikti.

Avrupa’daki tarifeli uçuş ağını büyütmeye devam eden şirket, 29 Mart 2015 günü başlayacak yaz tarifesiyle birlikte İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Alman otomobil endüstrisinin başkenti olarak bilinen Stuttgart’a uçuşlara başlayacak. Onur Air’in Frankfurt ve Düsseldorf’tan sonra Almanya’daki 3’üncü uçuş noktası olan Stuttgart’a karşılıklı olarak düzenlenecek seferler haftanın her günü gerçekleşecek. Karşılıklı olarak düzenlenecek Seferler haftanın her günü İstanbul’dan saat 11:15’te, Stuttgart’tan ise saat 13:55’te yapılacak.Onur Air ayrıca yakın zamanda Avrupa’da 9’uncu, Almanya’da ise 4’üncü uçuş noktasını açıklamayı planlıyor.

Onur Air yolcuları İstanbul ile Frankfurt, Düsseldorf ve Stuttgart arasında direkt uçabilmenin yanı sıra Adana, Antalya, Diyarbakır, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon, Malatya, Hatay, Bodrum, Dalaman, Elazığ veya Lefkoşa ile Almanya uçuş noktaları arasında da Atatürk Havalimanı üzerinden uygun fiyatlarla günübirlik bağlantılı uçabiliyor.

 

ulasimonline

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here