Oman Air’de Beklentiler Yüksek

0
159

İlk uçuşun ardından Oman Air 2 Haziran’da Çırağan Kempinski Hotel’inde Chief Commercial Officer Paul Starrs’ın da katılacağı  gala ve iftar yemeği düzenledi.

Ayrıca aynı gün saat 18:00 İstanbul’daki Kempinski otelinde basın toplantısı düzenlendi. Basın toplantısı Oman Air İstanbul temsilcisi Kaleta Yatırım Grubu Müdürü Haluk Aksoy’un moderatörlüğünde yapıldı.

İstanbul , Oman Air’in 54. uçuş noktası oldu. 2022 yılına kadar Omar Air 60 noktaya uçmayı hedefliyor.

Umman ve Türkiye arasındaki başlatılan bu uçuş ile , her iki kardeş ülke arasındaki mevcut canlı ikili ilişkileri güçlendireceği belirtildi.

Bu rotanın açılmasıyla Oman Air’in konuklarının dünyanın en güzel şehirlerinden birini keşfedebilecekleri ifade edildi.

Chief Commercial Officer Paul Starrs Oman ve Oman Air ‘i yerli ve yabancı basın mensuplarına tanıttı.

Ayrıca ilerleyen günlerde uçuşları günde ikiye çıkması hatta potansiyele geniş gövdeli uçaklarında planlanabileceği mesajı verildi. Oman Air , Türk Hava Yolları ile codeshare anlaşmasından ve yakın işbirliği memnuniyetleri belirtildi.

İftar yemeğinde de sunular devam etti.

Geceye turizm acentaları, DHMİ, TAV, İGA ,THY, Havaş , Türsab , Büyükelçilikler , Turizm bakanlığı temsilcileri , yerli ve yabancı basın katıldı.

Oman Türkiye Büyükelçisi de gecede konuşma yaptı.

Gece sonunda çekilişle iki kişiye iki kişilik business class Muskat uçuş bileti ve 1 hafta 5 yıldızlı otel konaklaması hediye edildi.

 

İftar Yemeğinde Pasta Kesildi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here