MNG Havayolları geleneği bozmadı

1
89

MNG havayollarıMNG Havayolları geleneği bozmadı, 5.kez ödüllendirildi

 

MNG Havayolları bu dönemde de geleneği bozmadı ve Airbus tarafından verilen Operasyonel Mükemmellik Ödülünü 5. kez aldı. Ödül Airbus’ın 31 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında Berlin’de düzenlediği A300/A310 Sempozyumu’nda şirketin Teknik Başkanı Mehmet Eyigürbüz tarafından alındı.

Operasyonel mükemmellik ödülü son iki yilda filoda bulunan aktif uçak sayısı, operasyon tipi, teknik güvenilirlik seviyesi gibi verilerin değerlendirilmesi sonucu başarılı bulunan operatörlere verilmektedir.

MNG Havayolları bu dönemde A300/A310 işleten 63 işletme arasında Air Transat, UPS, DHL ve NoveSpace (Zero G) ile birlikte bu ödüle layık görülmüştür.

MNG Havayolları Genel Müdürü A. Sedat Özkazanç Operasyonel Mükemmellik Ödülü’nün 5. kez alınmasının bir tesadüf olmadığını bu ödülün arkasında güçlü bir alt yapı, insan kaynakları ve yönetim sistemleri olduğunu belirterek gelecek dönemlerde de aynı ödülü almayı hedeflediklerini söyledi.

AirbusAward

MNG Havayolları Hakkında

MNG Havayollari ve Taşımacılık A.Ş A300-600 ve A330-200 tipindeki toplam 7 uçaktan oluşan filosuyla hava kargo taşımacılığı yapmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here