Miles&Smiles’ı “MilesCity” İsimli Oyun ile Keşfedin

0
93

Türk Hava Yolları’nın yolcu programı Miles&Smiles’ı “MilesCity” isimli oyun ile keşfedebilirsiniz.

Türk Hava Yolları’nın yolcu programı Miles&Smiles, program ortaklarıyla birlikte üyelerine ayrıcalıklı bir dünya sunuyor.  Üyelerine sunduğu yüzlerce ayrıcalığı sıra dışı bir şekilde anlatmak isteyen Miles&Smiles, geliştirdiği MilesCity isimli oyunla bunu gerçekleştirdi.

Miles&Smiles’ın ayricaliklarikesfet.com adresinden ulaşabilen MilesCity’de kullanıcılar, karşılaştıkları soru kartlarını cevaplayarak hem oyun içerisinde ilerliyor hem de MilesCity Mil’i kazanıyor. Oyundaki şans kartları ise kullanıcıların kazanacağı ya da kaybedeceği MilesCity Mil’ini belirliyor. Böylece kullanıcılar, Miles&Smiles’ın yüzlerce program ortağında yaşayabileceği ayrıcalıkları sanal bir şekilde keşfediyor. MilesCity’nin finalinde ise yarışmacılar, kendilerine sorulan soruya en yaratıcı cevabı verip Miles&Smiles program ortaklarının verdiği yüzlerce ödülden birini kazanma şansı yakalıyor.

Miles&Smiles hakkında daha fazla bilgi edinmek ve MilesCity oyunumuzu deneyimlemek için ayricaliklarikesfet.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Türk Hava Yolları Hakkında:

1933 Yılında 5 uçaktan oluşan mütevazı bir filo ile kurulan Star İttifakı üyesi Türk Hava Yolları, bugün 308 (yolcu ve kargo) uçaklık filosu ile 236  uluslararası, 49 yurtiçi olmak üzere dünyada 285 noktaya uçan, 4 yıldızlı havayolu şirketi. 2015 yılı Skytrax değerlendirmesine göre Türk Hava Yolları, art arda olmak üzere 5. kez “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi”, 7. kez “Güney Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” seçildi. 2010 yılında dünyanın “En İyi Ekonomi İkram Servisi”, 2013 ve 2014 yıllarında “En İyi Business Class İkram Servisi” ödüllerini elde eden Türk Hava Yolları, 2015 yılında da Skytrax değerlendirmesinde dünyanın “En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı” ve “En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu”  ödüllerine lâyık görüldü. Türk Hava Yolları ile ilgili daha geniş bilgiye www.turkishairlines.comweb adresinden ulaşılabilir.

thy logo 03

Star İttifakı Hakkında:

Türk Hava Yolları, 1997 yılında uluslararası ölçekte seyahat edenler için dünya genelinde ulaşım ve kusursuz hizmet sunan ve ilk küresel bazlı havayolu ittifakı olarak kurulan Star İttifakı üyesidir. Air Transport World tarafından “Market Leadership Award” ve Business Traveller Magazine ile Skytrax tarafından “Best Airline Alliance“ ödüllerine lâyık görülen Star İttifakı’na üye havayolu şirketleri; Adria Airways, Aegean Airlines, Air Canada, Air China, Air India, Air New Zealand, ANA, Asiana Airlines, Austrian, Avianca, Brussels Airlines, Copa Airlines, Croatia Airlines, EGYPTAIR, Ethiopian Airlines, EVA Air, LOT Polish Airlines, Lufthansa, Scandinavian Airlines, Shenzhen Airlines, Singapore Airlines, South African Airways, SWISS, TAP Portugal, Turkish Airlines, THAI ve United. Avianca Brasil’in entegrasyonunun hali hazırda sürdüğü Star İttifakı, genel olarak 193 ülkede 1.321 havaalanına 18.500’den fazla günlük uçuş sağlamaktadır. Star İttifakı ile ilgili daha detaylı bilgiye  www.staralliance.com web sitesinden ya da FacebookTwitterYoutube veya LinkedIn hesapları üzerinden ulaşılabilir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here