Mesut Özil’den Dubai Ziyareti!

0
68

Arsenal’in orta saha yıldızı Mesut Özil, Dubai’deki Arsenal Futbol Okulu’nu ziyaret etti. Dubai’de minik oyuncularla buluşan Özil, öğrencilere “Arsenal gibi oynamanın” sırlarını anlattı.

Arsenal’in başarılı futbol oyuncusu Mesut Özil, Dubai’de yer alan Arsenal Futbol Okulu’nda genç futbolcularla buluştu. Orta sahadaki güçlü performansı ile dikkat çeken Özil, Arsenal Futbol Okulu’nda genç futbolculara futbolun incelikleri üzerine ipuçları verdi. Genç futbolcularla sahada bol bol vakit geçirip imzalı fotoğraflarını paylaşan Arsenal’in yıldızı, yerel ve ulusal medyanın sorularını cevapladı. Ozil_Visit_1

Mesut Özil, aralarında kendisinin de yer aldığı Arsenal’in beş yıldız oyuncusu Alexis Sanchez, Aaron Ramsey, Santi Cazorla, Jack Wilshere ve Olivier Giroud’un resimleri ile kaplanmış 360 metrekarelik Emirates A380 uçağı ile Dubai’ye geldi. Özel Arsenal A380 uçağı 40 Emirates destinasyonunda kullanılacak.

Özil, uçağın önünde hayranlarına küçük bir futbol şovu gerçekleştirdi. Video’yu buradan izleyebilirsiniz.

Dubai Arsenal Futbol Okulları, Emirates Havayolu ve Arsenal arasında ortak bir girişim olarak 2009 yılında faaliyetine başladı. Her yaştan yetenekli erkek ve kıza açık olan okul her yıl, 1200’den fazla çocuğa Arsenal gibi oynamayı öğretiyor. Dubai Arsenal Futbol Okulları eğitim programı da onların potansiyelleri için bir platform sağlayarak, genç futbolcuların sahadaki becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyor. Daha fazla bilgi için https://www.playthearsenalway.com/dubai ziyaret edebilirsiniz.

 Mesut__zil_5

Emirates hakkında:

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Emirates, yolcularını altı kıtada, 81 ülkede 153 destinasyona taşıyor. 249 adet geniş gövdeli Airbus ve Boeing uçakla faaliyet gösteren Emirates’in toplam değeri 122 milyar doların üzerinde 249 uçak siparişi bulunuyor.

Detaylı bilgi için:www.emirates.com