Turkish Cargo, Macaristan hava kargoda 1. sırada

0
1206

Macaristan hava kargo ve İsviçre hava kargo

Dünya çapında 127 ülkeye hizmet veren global hava kargo markası Turkish Cargo, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) Nisan 2021 istatistiklerine göre Macaristan kargo ihracatında her 4 gönderiden 1’ini taşıyarak yüzde 25’e yakın pazar pay 1. sıraya yükseldi. .

Haftada dört adet A330 kargo uçağı ile yedek parçadan ilaca kadar her türlü ürünü en üst düzeyde özen ile ulaştıran Turkish Cargo , IATA istatistiklerine göre Mayıs 2021’de birçok güçlü rakibini geride bırakarak 1668 ton ile İsviçre hava kargo ihracatında 2. sırada yer aldı. 

Turkish Cargo’nun kargo başkanı Turhan Özen şunları söyledi; “Dünyanın en hızlı büyüyen hava kargo markası olarak, dünya çapındaki tedarik zincirine yaptığımız katkılarla Avrupa pazarına değer katmaya devam ediyoruz . Başarımızı her geçen gün artırarak dünyanın her yerine ulaşmayı hedefliyoruz . Sadece yaptığımız taşımacılıkla değil , alanlar açarak, sektörlerin gelişimine katkıda bulunarak ve geniş bir lojistik ekosistem oluşturarak küresel ticaretin rekabet gücünü artırmada kritik rolümüzü sürdürmeyi taahhüt ediyoruz . Bu başarılarla 2023 yılına kadar dünyanın en büyük 3 hava kargo markasından biri olma hedefimizde hızla ilerliyoruz.”

Kıtaları birbirine bağlayan Turkish Cargo, 96 direkt kargo noktasından oluşan kargo uçuş ağı ile dünyanın en büyük direkt kargo uçuşuna sahip.ekspres taşıyıcılar hariç ağ. İnovasyon misyonu ile global kargo şirketi, değişen dünyada hizmet kalitesini sürdürülebilir bir şekilde artırmak için dijitalleşme ve inovasyon alanında öncü projeler geliştirmeye devam ediyor.

Macaristan hava kargo
Macaristan hava kargo