KrisFlyer programının yeni avantajları

0
152

krisflyerSCOOT VE TIGERAIR DE KRISFLYER PROGRAMINDAN ARTIK YARARLANABİLECEK

Programda yapılan en son değişiklik ile KrisFlyer özel yolcu programı üyeleri artık millerini Scoot veya Tigerair Havayolları seyahat kuponlarını almak için kullanabilecekler.

Bugünden itibaren geçerli olmak üzere, Scoot (TZ) ve Tigerair (TR) havayolları ile seyahat etmek veya bu iki indirimli havayolunun sunduğu ürünler elektronik kuponla alınabilecektir.

Kuponlar, aşağıdaki tabloda da gösterildiği üzere, üç değerde KrisFlyer web sayfasında kullanılmaya uygundur. Daha fazla bilgiye krisflyer.com adresinden ulaşabilirsiniz. Kuponlar; Scoot ve Tigerair Havayolları’nın web sayfalarından rezervasyonu yapılan seferlerin uçak bileti ücreti, bağlı ücretler ve rezervasyon ücretlerini ödemek için kullanılabilir.

kris flyer

KrisFlyer üyeleri aynı zamanda, Scoot ve Tigerair uçuşları ile mil kazanma şansına da bu yılın ilerleyen aylarında sahip olacaklardır.

Singapur Havayolları’nın pazarlama ve planlamadan sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı olan Bayan Lee Wen Fen; “KrisFlyer programının müşterilerimize sağlayacağı faydaları arttırmak için sürekli çalışıyoruz. Yaptığımız bu yeni ortaklıklar, Singapur Havayolları grubunun havayolları portföyü boyunca üyelerimize, millerini kullanmak için daha fazla olanak sağlayacaktır” demiştir.