Latest Posts

Katar Havayolları Daha Fazla Uçuş Noktası İle Gökyüzünde

Katar Havayolları’nın daha fazla uçuş noktası ile gökyüzündeyiz başlıklı makalesi aşağıdadır.

Uçmanız gerektiğinde sizi gitmek istediğiniz yere güvenle ulaştırmak için buradayız. Tüm dünyada 42 destinasyona uçuşlarımızı gerçekleştiriyoruz. Her koşulda uçma taahhütümüz kapsamında, Haziran ayında Seul, Melbourne ve Singapur da dahil olmak üzere yaklaşık 59 uçuş noktasına uçmaya başlayacağız.

Sizi Türkiye’den Uzak Doğu ve Avustralya’da 12 uçuş noktası ile diğer tüm havayollarından daha fazla destinasyona bağlıyoruz. Uçuşlarımızı, SKYTRAX Dünya Havalimanı Ödülleri 2020’de Ortadoğu’nun En İyi Havalimanı ve Dünyanın En İyi Üçüncü Havalimanı seçilen Doha‘daki son teknoloji ile donatılmış merkezimiz Hamad Uluslararası Havalimanı üzerinden gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz.

COVID-19 pandemisinin başından bu yana 1.8 milyondan fazla insanı yaklaşık 18,000 uçuş gerçekleştirerek ve 50 milyon kilometreden fazla yol katederek gidecekleri yere güvenle ulaştırdık. Qatar Airways bu zor zamanlarda güvenirlik ve emniyet konularında tecrübeli tek uluslararası havayolu oldu. Yolcularımızı 42’den fazla uçuş noktasına ulaştırmak için uluslararası havalimanı prosedürlerini dikkate alarak, en gelişmiş güvenlik ve hijyen önlemlerini uygulayarak uçtuk. Her koşulda güvenebileceğiniz bir havayolu şirketi olarak size destek olmaya, en güvenli ve emniyetli hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Güvenlik ve hijyen sizin için olduğu kadar bizim için de önemli. Bu nedenle, tüm ekibimiz Qatar Airways uçuşlarında hem ekibimizi hem de sizi güvende tutmak için uçakta tüm vücudu koruyan özel giysiler giyiyor olacaklar.

En esnek seyahat politikamız ile 31 Aralık 2020’ye kadar yapacağınız seyahatler için, ister önceden rezervasyon yaptırmış olun veya rezervasyon yapmayı planlayın, ihtiyacınız olan tüm seçenek, esneklik ve güveni size sunuyoruz.

Her zaman olduğu gibi bize ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdayız size seyahat kısıtlamaları ve en son güncellemeler ile ilgili bilgileri sunmaya devam edeceğiz.

Qatar Airways ekibi

Latest Posts

POPULER