Latest Posts

İstanbul Havalimanı, yeni havayolu şirketlerini ağırlamaya devam ediyor

82 / 100

İstanbul Havalimanı, yeni havayolu şirketlerini ağırlamaya devam ediyor

İstanbul Havalimanı’nın yeni misafiri Libya merkezli Bingazi şehrinde bulunan Berniq Airways oldu. Şirket, Bingazi ile İstanbul Havalimanı arasında karşılıklı seferlere başladı.

Airbus A320 tipi uçakla bugün gerçekleştirilen ilk seferle İstanbul Havalimanı’na gelen yolcular ve uçuş ekibi uçağın kapısında çiçeklerle karşılandı. Temsil ve gözetim hizmetleri Bilen Havacılık tarafından yapılacak Berniq Airways, haftanın iki günü Bingazi ve İstanbul Havalimanı arasında karşılıklı sefer yapacak.

Dünyanın en önemli aktarma merkezleri arasında yerini alan İstanbul Havalimanı, yeni havayolu şirketlerini ağırlamaya devam ediyor.

Bugün yapılan ilk seferle 177 yolcu İstanbul Havalimanı’na geldi. Yolcular ve uçuş ekibi uçağın kapısında çiçeklerle karşılandılar.

Gözetim ve denetim hizmetleri Bilen Havacılık tarafından yapılacak seferler haftanın iki günü Bingazi ve İstanbul Havalimanı arasında karşılıklı yapılacak.

Berniq Airways’in seferlere başlaması ile birlikte İstanbul Havalimanı’nın hizmet verdiği havayolu şirketi sayısı 15’i kargo olmak üzere toplamda 84’e ulaştı.

yeni havayolu

Latest Posts

POPULER