İskender Paydaş TAV çalışanlarına başarısının sırrını anlattı

0
234

TAV_Cay_Saati_İskender_Paydas_2TAV çalışanları, İskender Paydaş ile buluştu

 

TAV İşletme Hizmetleri çalışanları için düzenlenen “Çay Saati” etkinliğine ünlü müzisyen  İskender Paydaş konuk oldu.

 

TAV Havalimanları’nın iştiraki TAV İşletme Hizmetleri’nin çalışanlarıyla pazarlama, satış, marka ve ürünler konusunda değerlendirmelerde bulunduğu ve aynı zamanda farklı sektörlerden başarılı isimleri ağırladığı “Çay Saati” etkinliğinin konuğu İskender Paydaş oldu. Ünlü müzisyen, aranjör ve yapımcı İskender Paydaş, TAV İşletme Hizmetleri çalışanlarına başarısının sırrını anlattı.

 

Yaklaşık 80  çalışanın katılımıyla gerçekleşen toplantıda, İskender Paydaş müzik kariyerinin kilometre taşlarını anlattı.  Üç yaşında davul çalmaya başlayarak müzikle tanışan Paydaş, beş ve yedi yaşlarında çıkardığı iki 45’lik single ile müzik hayatına atıldığını söyledi. 2005 yılında kurduğu ve  hala devam eden 12 kişilik orkestranın hem şefi hem de klavyecisi olan Paydaş, müzikte disiplin ve tutkunun mutlaka olması gerektiğini vurgulayarak, deneyimlerini samimi bir şekilde çalışanlarla paylaştı.

 

TAV İşletme Hizmetleri’nin düzenlediği “Çay Saati” toplantıları, çalışanların birlikte yeni fikirler ürettiği ve daha verimli çalıştığı bir ortam sağlamayı amaçlıyor.

 

“Çay Saati” etkinliklerine daha önce gazeteci Balçiçek İlter, Business Networking Akademi’nin kurucusu Ertuğrul Belen ve  DJ Funky C katılmıştı.

ordu havalimanı , giresun havaalanı , bta , gazipaşa havaalanı , yenişehir , çelebi , ordu giresun havaalanı ismi , ordu giresun , bursa yenişehir havaalanı ,