İş ve Cemiyet Dünyası Air France’ın ‘Kış Partisi’nde Buluştu

0
113

İş ve Cemiyet Dünyası Air France’ın ‘Kış Partisi’nde Buluştu

 

Air France Four Seasons Hotel Winter City’de Kış Partisi Düzenledi

Fransa’nın bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi Air France, Four Seasons Hotel İstanbul’un Winter City etkinliğinde geçtiğimiz gün ‘Kış Partisi’ düzenledi. İş ve cemiyet dünyasının ünlü isimlerinin katılım gösterdiği etkinlikte; büyüleyici kış konseptinde misafirler ağırlandı.

Dünyanın lider havayolu şirketlerinden Air France şubat ayı sonuna kadar yer alacağı Four Seasons Hotel İstanbul Winter City’de iş ve cemiyet dünyasını bir araya getirdi. Air France Türkiye ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte Yelda Güral, Funda – Hakkı Filibeli, Alkım Çetin, Eda- Sarp Evliyagil, Yelda- Hakan Tiftik, Meltem Cumbul, Sevil Dolmacı gibi iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri bir araya geldi.

Özel davetlilerin keyifli bir pazar geçirdiği etkinlikte, misafirlere içinde uçak biletinin de bulunduğu sürpriz hediyeler verildi. Partiye iş, sanat ve cemiyet hayatının seçkin simaları ilgi gösterdi.

www.airfrance.com

Air France-KLM Hakkında:

Güçlü Avrupa temeline sahip küresel lider Air France-KLM Grubu’nun ana faaliyet alanları yolcu taşıma, yük taşıma ve hava taşıtı bakım işlemlerinden oluşmaktadır. Air France-KLM Avrupa’dan kalkışlarda uluslararası yolcu taşıma trafiğinde küresel lider konumundadır. Air France, KLM Royal Dutch Airlines, Joon, Transavia ve HOP! Air France’den oluşan beş markası ile 2018 yılında müşterilerine 116 ülkede 314 noktayı kapsayan geniş bir uçuş ağı sağlamaktadır. Halihazırda çalışır durumda olan 537 uçaktan oluşan filosu ve 2017 yılında taşınan 98.7 milyon yolcu sayısı ile Air France-KLM ağırlıklı olarak Paris-Charles de Gaulle ve Amsterdam-Schiphol’de bulunan merkezinden günlük olarak yaklaşık 2.300 uçuş gerçekleştirmektedir. Sık seyahat edenlere özel olarak tasarlanmış Flying Blue programı 15 milyon üyesi ile Avrupa’da en çok tercih edilen programların başında gelmektedir. Air France-KLM ve ortakları Delta Air Lines ve Alitalia günlük bazda gerçekleştirdiği 270’den fazla uçuş ile en büyük Atlantik ötesi ortak girişimi işletmektedir. Ayrıca, Air France-KLM 20 üye havayolu şirketinden oluşan, müşterilerine 177 ülkede 1.070’den fazla noktada 16.000’in üzerinde günlük uçuş ile küresel bir ağ sunan SkyTeam ittifakının bir üyesidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here