İki Kişilik Bir Seyahat Kazanın !

0
98

singapur havayolları İki Kişilik Bir Seyahat Kazanın !Singapur’un 50. Kuruluş Yılını Singapur Havayolları ile Kutlayın ! Lion City’e İki Kişilik Bir Seyahat Kazanın !

11 Haziran 2015 – Singapur’un 50. kuruluş yılını kutladığı bu yıl için özel olarak başlatılan “SG50” ile ülke genelinde kutlanması amaçlanmaktadır. Singapur Havayolları, bu önemli olayı kutlamak amacıyla dijital pazarlama temsilcisi Your Social ile işbirliği yapmaktadır. Singapur’un neden bu sene en çok ziyaret etmek istedikleri yer olduğuna dair iletilerini paylaşan katılımcılar arasından seçilecek en ilham verici ve yaratıcı iletilerin sahipleri, Lion City’de otantik bir deneyim yaşama şansını yakalayacak!

“Singapur ile birlikte Singapur’un Avrupa ile bağlantısı da 50. yaşına basıyor. SG50, bu özel bağlantıyı kutlamak için çok iyi bir fırsat” diyen Avrupa Bölgesinden sorumlu Başkan Sayın Subhas Menon sözlerini; “Singapur Havayolları, Avrupa ülkeleri ile Singapur arasındaki dayanıklı bağın önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Bize de kendinizi evinizde hissetmenizi sağlamak amacıyla her yolu denememiz için başka bir fırsat vermektedir” diyerek sürdürmüştür.

Sürekli gelişen bir ülke olan Singapur, ziyaretçilerine her defasında ilgilerine uygun farklı eğlence ve deneyim olanakları sunmaktadır. Gardens by the Bay ve Marina Bay Sands gibi ikonik merkezler, Sentosa’daki Resorts World gibi bitmeyen heyecanlar (aynı zamanda Universal Studios Singapore ve okyanus canlılarının bulunduğu dünyanın en büyük akvaryumunun da içinde olduğu), vahşi yaşam ve doğa merkezlerinde heyecanlı deneyimler, yaratıcı turistik bölgeler (Haji Lane, AnnSiang Hill ve Dempsey Hill gibi) ve çok sayıda teras, bar eğlenceleri göz önüne alındığında, Lonely Planet’in Singapur’u 2015 yılında dünyanın en çok ziyaret edilmesi gereken ülkesi seçmesinin pek sürpriz olmadığı görülüyor.

Davetliler, Singapur’da bulundukları sürede, beş yıldızlı Grand Park Orchard otelinde konaklamanın keyfini çıkarmanın yanı sıra günün tamamını kapsayan çeşitli kültürel aktivitelere katılıp modern Marina Bay Area’yı deneyimleme şansına sahip olacaklardır.

Your Social Kreatif Direktörü Sayın Ruben Van Eijk; “#celebrateSG50 kampanyasında Singapur Havayolları’na yardımcı olmaktan dolayı çok mutluyuz. Bu, bir farkındalık kampanyası olmasının yanı sıra Singapur’a gitmek için elinden geleni yapan insanların kapsanması ve bu kişilerle yakın ilişki kurulması ile ilgilidir. Bu kampanyanın, iki kültürü yakınlaştırmak için bir fırsat olarak görüyoruz” demiştir.

ÖDÜL

Katılımcılar, Singapur Havayolları ile bir Singapur seyahati kazanabilirler! Seçkin havayolu şirketi, 10 Avrupa ülkesindeki kazananları Grand Park Orchard ve Singapur Turizm Bakanlığı tarafından sağlanan iki gece konaklama ile birlikte bir günlük aktiviteleri de kapsayan otantik bir Singapur deneyimi için Lion City’e götürecektir. Talihliler, Lonely Planet’ın Singapur’u neden 2015 yılının en çok ziyaret edilmesi gereken ülkesi seçtiğini daha iyi anlayacaklar!

NASIL KAZANIRSINIZ

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin özel olarak tasarlanmış www.celebrateSG50.com adresine tıklayıp listelenmiş kanallar vasıtasıyla iletilerini göndermesi gerekmektedir.

“Hikayelerinizi veya yazdığınız dokunaklı bir şiiri bizimle paylaşın. Bir video ile bize ilham verin veya harika bir resim ile bizi heyecanlandırın,“ diyen Singapur Havayolları Bölgesel Halkla İlişkiler Müdürü Sayın Peter Tomasch sözlerini “Bunları #CelebrateSG50 hashtagi ile etiketleyin. En ilham verici ve yaratıcı iletiler ödüllendirilecektir. Bizi şaşırtın, biz de sizi mükemmel bir tatil ile heyecanlandıralım!” diyerek belirtmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here