Latest Posts

İGA İstanbul Havalimanı’ndan “Hatıraları Canlandıran” İmaj Filmi

83 / 100

İGA İstanbul Havalimanı’ndan “Hatıraları Canlandıran” İmaj Filmi

İstanbul Havalimanı, yeni imaj filmini “Sihirli Yolculuk Burada Başlar” mesajıyla yayınladı. İstanbul Havalimanı’nın, İstanbul ile bütünleşen mimari ve tasarım özelliklerini, aynı zamanda sunduğu hizmetleri konu alan film; renkli görüntüleriyle dikkat çekiyor.

İGA’nın, İstanbul’un tarihi dokusuyla İstanbul Havalimanı’nın modern yüzünü harmanladığı; mimariyi, cezbedici güzellikleri, hizmetlerdeki çeşitliliği ve sunulan keyfi renkli çekimlerle aktardığı yeni imaj filmi yayına girdi.

Digimeb prodüksiyon firmasının imzasını taşıyan imaj filmi İstanbul Havalimanı’nın, İstanbul’u andıran yapısını ve özelliklerini konu alıyor. Film; yeme-içmeden konaklamaya, alışverişten kültür-sanata kadar İstanbul Havalimanı’nın sunduğu tüm hizmetleri misafirlerinin gözünden aktarıyor.

iga

Filmde bir grup arkadaş; İstanbul Havalimanı’nın özelliklerinden etkilenerek dönüş yolunda uçağa binmeden önce İstanbul’daki tatil anılarını mutlulukla hatırlıyor. İstanbul’a özgü pek çok simgeyi içinde barındıran film, “İstanbul Havalimanı’ndaki yaşadığın her an, sana İstanbul’daki güzel deneyimleri hatırlatır” mesajı veriyor.

Çekimleri 3 gün süren ve yönetmenliğini Çağlar Mallı’nın yaptığı film, İstanbul Havalimanı’nın dijital mecralarında yayınlanmaya başladı.

KÜNYE : 

Reklamveren: İGA İstanbul Havalimanı

Reklamveren Marka Ekibi: İGA Kurumsal İletişim Direktörlüğü

Prodüktor: Murat Bayar

Reklam Ajansı: Socialworks360 

Prodüksiyon: DIGIMEB

Yönetmen: Çağlar Mallı

Post Prodüksiyon: Roots Post Production

Müzik: Ali Alınpark

Latest Posts

POPULER