IATA Üyesi Acentalara Önemli Duyuru

0
71

iata logoCASS ( KARGO ) VE BSP ( BİLET ) TÜRKİYE’YE ÜYE YOLCU ACENTALARI

Tarih: 28/04/2016

Konu: Avrupa Müşteri Hizmetleri için iletişim kanalları Değerli müşterimiz, Bildiğiniz üzere IATA’ya ilettiğiniz tüm soru ve talepleriniz Madrid, İspanya’da bulunan Avrupa Operasyon ve Servis Merkezi (O&SCE) tarafından yönetilmektedir.

03 Mayıs 2016 tarihi itibariyle halihazırda kullanmakta olduğunuz info.tr@iata.org e-posta adresi kullanımdan kaldırılacaktır. Aşağıdaki iata iletişim kanallarını kullanarak Müşteri Hizmetleri Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz:

 www.iata.org/cs adresindeki Müşteri Portalı vasıtasıyla. Portal’daki “Giriş ve İletişim” seçeneğini kullanarak kayıt olabilir ve kendinize bir kullanıcı adı ve şifre alabilirsiniz. Portal üzerinden gönderilen tüm sorgular referans / vaka numarasıyla birlikte otomatik e-posta yoluyla kabul edilecektir. Müşteri Portalı 24/7 hizmetinizdedir. Portal vasıtasıyla IFAP giriş, FAQ (sık sorulan sorular) vs. gibi konulara ilişkin gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

 Telefonla: +34 91 545 24 43 (Resmi tatiller dahil, Noel günü ve yılbaşı günü hariç); Telefon hattı Pazartesi – Cuma lokal TR saati ile 10:00am – 13:00pm saatleri arasında açık olacaktır. İşbirliğiniz için teşekkür ederiz. IATA Müşteri Portalı’na kayıt olma ve Madrid ile kontak kurma konularında aşağıdaki linklerde yeralan video eğitimlerinden faydalanabilirsiniz:

 How do I self-register, as a new user in the Customer Portal?

 How do I contact IATA via the Customer portal?

Saygılarımızla