“Havayolu Taşımacılığı ve Ekonomik Düzenlemeler Teori ve Türkiye Uygulaması” Kitabı

0
225

havayolu taşımacılığı“Havayolu Taşımacılığı ve Ekonomik Düzenlemeler Teori ve Türkiye Uygulaması” Kitabı

Sivil havacılığın can damarı hiç kuşkusuz havayolu taşımacılığıdır ve sivil havacılığın tüm alanlarda bir bütün olarak gelişmesinde itici ve besleyici bir unsur olarak bu alanda uygulanacak ekonomik düzenlemeler hayati öneme sahiptir.

Uluslararası havacılık yayınlarının ülkemize kazandırılmasının yanı sıra sivil havacılığın ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yayın faaliyetlerine devam eden Genel Müdürlüğümüz, son kitabında bu önemli konuyu ele almıştır.
Bu çerçevede “Havayolu Taşımacılığı ve Ekonomik Düzenlemeler Teori ve Türkiye Uygulaması” isimli yeni kitabımızı paylaşmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz.

Havacılık sektörünün sürdürülebilir büyümesinin vazgeçilmezi unsuru olan ekonomik düzenlemeler konusunda teori ve uygulamanın birlikte ele alındığı bu kitabın, havacılık işletmeleri başta olmak üzere bu alanda çalışma yapan tüm profesyoneller için kaynak bir eser olacaktır.

Genel Müdürlüğümüz diğer yayınlarında olduğu gibi kurumsal internet sitemiz üzerinden de ziyaretçilerin erişimine açık olan kitabın sivil havacılık sektörüne katkı sağlayacağını ümit ediyoruz.

  • Kitap için https://web.shgm.gov.tr/tr/genel-duyurular/4666-yeni-yayinimiz-