Havaş, yeni üniformalarıyla hizmet vermeye başladı

0
357

Havaş_yeni üniforma (2)Havaş, yeni üniformalarıyla hizmet vermeye başladı

Türkiye’nin köklü yer hizmetleri şirketi Havaş, modernize edilen tasarımlarla oluşturulan yeni üniformalarıyla hizmetlerine devam ediyor.

Yer hizmetlerinde küresel bir marka haline gelen Havaş, çalışan konforunu artıracak şekilde modern bir tasarıma sahip yeni üniformalarıyla hizmet sunmaya başladı. Antrasit ve gri rengin hakim olduğu yeni üniformalarda yeşil tonları da destekleyici unsur olarak yer alıyor. Çağdaş çizgisiyle yolcu ve paydaşların da beğenisini toplayan tasarımlar, Havaş’ın Türkiye’deki toplam 26 istasyonunda eş zamanlı olarak kullanıma alındı.

Havas_GM_Vekili_Kürşad Koçak 1Havaş Genel Müdür Vekili Kürşad Koçak, “Ana önceliğimiz müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak. Müşteri memnuniyetininse çalışan mutluluğundan geçtiğine inanıyoruz. Bu nedenle iş güvenliği başta olmak üzere olumlu bir çalışma ortamı, çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel gelişimi için ciddi yatırım yapıyoruz. Yeni üniformalarımızı tasarlarken de, yaptığımız işin niteliğine uygun şekilde çalışanlarımıza en konforlu giysileri sunmayı ve aynı zamanda Havaş’ın dinamizm, profesyonellik gibi kurumsal değerlerini yansıtmayı hedefledik” dedi.

Türkiye’deki 26 havalimanının yanı sıra Almanya, Letonya ve Suudi Arabistan’da da yer alan 8 istasyonda önümüzdeki günlerde kullanılmaya başlanacak yeni üniformalar, çalışanlar tarafından görev alanlarına göre farklı seçeneklerde de tercih edilebiliyor. Yaz aylarında sıcak havanın etkili olduğu bölgelerdeki Havaş istasyonlarında, apronda görev yapan çalışanlar için yeni üniformalarda kapri pantolon kullanma imkanı da sunuluyor.

Başlıca faaliyet alanları yolcu ve bagaj işlemleri, ramp, uçak temizlik, yük kontrolü ve haberleşme, kargo, uçuş operasyon, ulaşım, temsil ve gözetim hizmetleri olan Havaş’ın, Mayıs 2015 itibariyle 3 bin 900 çalışanı bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here