76 / 100

Havaş AEROBOT sizlerle

Yepyeni müşteri deneyimi için, Havaş antrepo ve otobüs hizmetleri ile kayıp eşyalarınız hakkında tüm sorularınızın cevabı artık AEROBOT’ta.

Yer Hizmetleri sektöründe ilk ve tek olan “Çağrı Merkeziyle” müşterilerine hizmet veren HAVAŞ, şimdi de yeni dijital asistanıyla ayrıcalıklı bir deneyim sunuyor.

Yapay zeka desteğiyle 7/24 hizmet almanızı sağlayan AEROBOT, detaylı sorgulamalarınız için de müşteri temsilcisiyle canlı sohbet imkanı sağlıyor. AEROBOT’a ulaşmak için havas.net adresini ziyaret etmeniz yeterli.

CBOT Platform üzerinde, CBOT’un uçtan uca müşteri deneyimi oluşturma araçları ve NLP altyapısı kullanılarak geliştirilen Havaş’ın sanal asistanı “Aerobot”, kullanıcıların sorularına anında yanıt bulmasını sağlıyor.
Havaş kullanıcıları, Aerobot ile yazışarak, servisler, kayıp bagaj ve depo hizmetleri gibi havayolu yer hizmetlerine dair konularda sorularına anında yanıt alıyor.

Yapay zeka tabanlı sanal asistan, Havaş’a en çok sorulan konuların otomasyon sayesinde verimli bir şekilde yanıtlanmasını sağlıyor.

Havas aerobot