Havacılıktaki 3D yazıcı çözümleri, İstanbul’da görücüye çıkıyor

0
93

3dHavacılık sektörünün dünya markalarınca sıklıkla kullanılan 3D yazıcı teknolojileri, İstanbul’da görücüye çıkıyor…

Havacılık alanındaki 3 boyutlu yazıcı çözümleri, 3D Printshow İstanbul 2015’te!

3D yazıcılar, pek çok sektörde olduğu gibi havacılık alanına da hızlı bir giriş yaptı. Sektörün dünya markaları, imal ettikleri uçaklarda kullandıkları binlerce parçayı artık 3 boyutlu yazıcılardan çıktı alarak üretiyor. Özellikle yedek parça ihtiyacına hızlı çözüm sunabilen 3D yazıcı teknolojileri, 10 Eylül 2015 Perşembe günü Tüyap’ta ilki düzenlenecek olan 3D Printshow İstanbul’da sergilenecek. Başta tasarımcılar ve üreticiler olmak üzere havacılık alanında faaliyet gösteren sektör profesyonelleri, çalışma konularıyla ilgili en yeni 3 boyutlu baskı teknolojilerini yerinde görebilecek.

 Tarsus Group’un, bu yıl Mayıs ayında Londra’da başlayıp sırasıyla California, Paris ve Dubai ile devam edecek “3D Printshow Global Serisi”nin Türkiye ayağı SIGN İstanbul fuarı oldu.  “Alanında Avrasya’nın her yıl düzenlenen en büyük ticari organizasyonu” olarak kabul edilen SIGN İstanbul’un, Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’ndeki 11. Salonda açtığı 3D Printshow özel bölümünde, 3 boyutlu yazıcı firmaları, pek çok alanda olduğu gibi havacılık sektörüyle de ilgili yeni uygulama ve çözümlerini sunacak.

 3D Printshow İstanbul ile ilgili detaylı bilgi ve online davetiye almak isteyenler, organizasyonun resmi internet sayfası 3dprintshowistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here