Havacılık Akademisi ve UGETAM Eğitim İşbirliği İlk Mezunlarını Verdi

0
98

HAVACILIK AKADEMİSİ VE UGETAM EĞİTİM İŞBİRLİĞİ İLK MEZUNLARINI VERDİ…

Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi tarafından verilen “Protokol, Görgü Kuralları ve İmaj” eğitim programını başarı ile tamamlayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışan ve yöneticileri sertifikalarını, 10 Kasım 2017 Cuma günü Havacılık Akademisi 15 Temmuz Amfisinde düzenlenen tören ile aldılar.

Havacılık Akademisi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yerel Yönetimler Akademisi ve Eğitim İşlerinden Sorumlu Şirketi UGETAM işbirliği ile gerçekleştirilen eğitim projesi; 25 Temmuz 2017 tarihinde Türk Hava Yolları İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Sn. Abdülkerim ÇAY’ın katılımı ile imzalanan protokol imza töreni ile hayata geçmişti.

Gerçekleştirilen sertifika törenine, Havacılık Akademisi Başkanı Sn. Doç. Dr. Kemal YÜKSEK, UGETAM A.Ş. Genel Müdürü Sn. Dr. Şenol YILDIZ, Medya A.Ş. Genel Müdürü Sn. Yunus GÖKSU’nun yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Havacılık Akademisi çalışanları katılım sağladı.

Güncel eğitim içerikleri ile sınıf ve dijital ortamda ulusal ve uluslararası pazara sunduğu eğitimlerle günden güne gelişme gösteren Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi, imzalanan protokol çerçevesinde UGETAM’a ihtiyaç duyduğu alanlarda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermeye devam edecek.