Germania, Türkiye seferlerini başlatıyor

0
69

Berlin ve Dalaman arası ilk sefer: Germania, Türkiye seferlerini başlatıyor

Germania, Cuma öğleden sonrası itibariyle Berlin’den Dalaman’a ilk seferini gerçekleştirdi. Bağımsız Alman havayolunun yeşil-beyaz uçakları bundan sonra Akdeniz’in meşhur tatil destinasyonu ve Almanya’nın başkenti arasında her hafta mekik dokuyacak.

Bu sefer, Samsun, Kayseri, Adana ve Gaziantep’i de kapsayan Berlin – Türkiye seferlerinin ilk ayağını oluşturuyor. Ayrıca Germania’da Antalya ve Bodrum seferlerinde rezervasyon yaptırmak da hala mümkün. Bu şekilde TripAdvisor ödüllü havayolu, Berlin ve Türkiye arasında her hafta 10 sefer düzenlemiş olacak.

Germania Satış Direktörü Claus Altenburg, düzenlenen ilk seferle ilgili olarak şunları söyledi: “Germania, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli tatil alternatifleri sunan Dalaman, Antalya ve Bodrum’a düzenlediği seferlerle tatil ülkesi Türkiye ile olan sıkı ortaklığına devam ediyor. Klasik Türk tatil metropollerine seferlerimizin yanı sıra her zaman aile ve dostları bir araya getirmeye de devam ediyoruz. Son birkaç yıldır hem Almanya hem de Türkiye’de sadık bir müşteri tabanı oluşturduk.”

Dalaman Havalimanı Direktörü Hamadi Güvenç ve İş Geliştirme Direktörü A. Orçun Songur, Dalaman seferinin resmi açılışı için Claus Altenburg ile birlikte Tegel Havalimanı’nda bulundu. (Fotoğrafları ekte görebilirsiniz.) Germania, ucuz biletler, yüksek kalite standartları ve güvenilir hizmetin yanında uçuş konforu da sunuyor. Her yolcuya atıştırmalık ve meşrubat servisi yapılıyor.

Bunun yanında yolcuların herhangi bir ek ücret ödemeksizin 20 kg bagaj hakkı bulunuyor. Adana, Gaziantep, Kayseri, Samsun seferlerinde ve diğer birçok seferde 25 kg ücretsiz bagaj hakkı dahi elde edilebiliyor. Tüm bunlara ek olarak her seferde yolculara 6 kg el bagajı hakkı tanınıyor. Germania yolcuları, Almanya’ya varış için Deutsche Bahn’dan aldıkları Rail & Fly biletlerini kullanabiliyor. Tek yönlü biletler 35 euro gibi bir ücret karşılığında satın alınabiliyor. Yolcular bu şekilde hem benzin ve park masrafından, hem de havalimanında park yeri arama derdinden kurtulmuş oluyor.

Berlin’e uçuşlar tek yönde 79 euro’dan başlayan fiyatlarla. Biletinizi flygermania.com’dan, +49 30 610 818 000 numarası ile telefondan (Almanya’daki sabit hatlardan aramalar standart ücretlere tabidir, cep telefonundan aramalar ise değişiklik gösterebilir) ve seçili seyahat acentelerinden alabilirsiniz. Tüm fiyatlara vergi ve harçlar ve de hukuken gerekli akaryakıt harçları dahildir.

Aşağıda Berlin – Türkiye arası uçuş programını inceleyebilirsiniz.

Germania, 30 yıl önce kurulmuş bağımsız bir Alman havayolu firmasıdır. Yeşil-beyazlı havayolu, kısa ve uzun mesafe uçuşlarında yılda 3 milyondan fazla yolcu taşımaktadır. Germania, Avrupa’daki 20 havalimanından Kuzey Afrika ve Orta Doğu’daki 55’ten fazla destinasyona seferler düzenlemektedir. Sektörde alışılanın aksine uçuşlarında ücretsiz atıştırmalıklar, meşrubatlar, dergiler ve en az 20 kg bagaj hakkı sunmaya devam etmektedir. Tarifeli, charter ve adhoc seferler düzenlemektedir. Bulgarian Eagle ve de İsviçreli havayolu Germania Flug AG ile birlikte Germania’nın filosundaki uçakların sayısı 2018 yazına kadar 36’ya çıkacaktır. Firmanın uçaklarının bakımından Germania Technik Brandenburg GmbH sorumludur. www.flygermania.com