“FutbolİGA” başlıyor!

0
57

Tam 38 gün sürecek, 403 maç ve 168 takımla kurum içi en büyük spor organizasyonu, “FutbolİGA” başlıyor! Dev turnuvanın kura çekimi, İGA Havalimanları İnşaatı CEO’su Yusuf Akçayoğlu ve BJK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman katılımı ile gerçekleşti!

İGA Havalimanları İnşaatı CEO’su Yusuf Akçayoğlu’nun ev sahipliğinde yapılan İstanbul Yeni Havalimanı çalışanlarının mücadele edeceği FutbolİGA turnuvasının kura çekimi Beşiktaş Fikret Orman’ın katılımıyla yapıldı. Organizasyonda ayrıca Beşiktaş Asbaşkanı Umut Güner ile Transfer Komitesi ve Hukuktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu da yer aldı.

“4 senede böyle bir eseri yapmak ancak biz çılgın Türklere has bir iştir”
Kura çekimi konuşma yapan Fikret Orman, “Allah yardımcınız olsun. Burada müthiş bir iş yapıyorsunuz. 4 senede böyle bir eseri meydana getirmek ancak biz çılgın Türklere has bir iştir. Biz de spor branşında ülkemize hizmet etmeye çalışıyoruz. Sporun olduğu yerde sevgi ve eğlence vardır. Çok güzel bir organizasyon hazırlanmış. Bana gösterilen ilgiden dolayı çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Fikret Orman ile İGA Yusuf Akçayoğlu pasta kesti. Akçayoğlu, Orman’a günün anısına bir hediye takdim etti..

“FutbolİGA”, the largest internal sports organization, which will last 38 days including 403 matches and 168 teams, begins! Lots of the enormous tournament are cast by CEO of İGA Airports Construction Yusuf Akçayoğlu and BJK Board Chairman Fikret Orman! ⚽️?