Flypgs.com artık tam anlamıyla bir seyahat platformu haline geldi

0
172

Nexum, flypgs.com’u baştan yarattı

flypgsCOMGörsel: flypgs.com

Bilişim sektöründe birçok firmanın önemli geliştirmeler ve yenilikler sunmaya başladığı 2016’da hayata geçirilen en dikkat çekici projelerden biri Pegasus Hava Yolları’nın web sitesi flypgs.com’un yepyeni bir anlayışla başlıbaşına bir seyahat platformuna dönüştürülmesi oldu.

Sektörün önde gelen firmalarından Nexum’un imzasını taşıyan projenin altyapısında ise firmanın uluslararası birikimi ve Ar-Ge çalışmalarının bir yansıması olan Impleon İçerik Yönetim Sistemi kullanıldı.

Konuyla ilgili yaptığı açıklamada 2016’ya büyük bir projeyi hayata geçirerek güzel bir başlangıç yaptıklarını belirten Nexum CEO’su Filiz Behrendt, Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerinden Pegasus için yeniden tasarladıkları flypgs.com’da “yeni nesil seyahat” konseptini ortaya çıkara çalışmalar üzerinde durduklarını ifade etti.

Uluslararası deneyim ve Ar-Ge’yle gelen başarı

Sunduğu özellikler ve kullanıcı dostu tasarımıyla fark yaratan Impleon’un temel hedefi üretilen içeriğin hızlı ve sorunsuz bir biçimde yayınlanması. Bu doğrultuda dijital dünyada müşteri odaklı olmanın giderek artan bir öneme sahip olduğunu belirten Filiz Behrendt günümüz dünyasında güncel içerik, kolay kullanım ve bütün cihazlara entegrasyon adına sunulan çözümlerin bir rekabet halinde olduğuna işaret etti. Bütün bu işlevsellikleri kullanıcılara yansıtmak adına dijital dünyanın profesyonellerinin de bazı kolaylıklara ihtiyaç duyduğunu söyleyen CEO, Nexum’un uluslararası deneyimi ve Ar-Ge’ye verdiği önemin bir göstergesi olan Impleon İçerik Yönetim Sistemi’nin tam da burada devreye girdiğini belirtiyor.

flypgsCOM_1
Görsel: flypgs.com

Yeni nesil bir seyahat deneyimi

Uygun fiyatlı uçuş seçenekleriyle alanında en çok tercih edilen havayolu olan Pegasus’un yenilenen web sitesi flypgs.com’da artık bütün kullanıcılar seyahatlerini yalnızca tek adres üzerinden tercihlerine ve bütçelerine göre oldukça basit ve keyifli bir biçimde planlayabilecekler. ‘Seyahat’ konseptinin bir bütün olarak sitenin odak noktasına yerleştirildiği bu yaratıcı yeni tasarımda sehayat etmek isteyen herkes yolculuklarının tüm aşamaları için fikir ve destek alabilecekleri bir platformla tanışacaklar. Seyahat bütün aşamaları düşünülerek yenilenen ve zenginleştirilen içerik ve işlevselliklerin yanında yeni tasarımın sunduğu kullanıcı deneyimi ve tüm cihazlarla olan uyumluluğu da oldukça dikkat çekici.

flypgsCOM_2
Görsel: flypgs.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

dört × beş =