Fly Bağdat, Ankara’yı Türkiye’deki büyüyen ağına ekledi

0
506

Fly Bağdat, Ankara’yı Türkiye’deki büyüyen ağına ekledi

FlyBağdat’ın Bağdat’tan Ankara’ya ilk uçuşu 8 Ocak’ta gerçekleşti, Irak’ın başkenti ile Türkiye arasındaki hat yeni bir  döneminin başlangıcını işaret ederek başladı.

Açılış uçuşu sabah 9: 00’da Bağdat Uluslararası Havalimanı‘ndan kalktı ve Esenboğa Uluslararası Havalimanı’nda Fly Bağdat uçağı karşılandı. Havalimanı içinde iyi düzenlenmiş bir resepsiyonda güzel bir Fly Bağdat Kek kesim töreni düzenlendi törene havaalanı ve yer hizmetleri şirketi CEO’su, Türkiye GSA’i Merkur CEO‘su ve personeli,  Türkiye’deki seyahat ve turizm şirketlerinin temsilcileri, Fly Bağdat heyeti, şirketin CEO’su, yer hizmetleri müdürü ve ekibi, havacılık kadroları ve mürettebatın yanı sıra kutlamaya Irak elçiliğinin heyeti katıldı.

Fly Bağdat’ın Genel Sekreteri “Şirketimiz, Türkiye’de yeni destinasyonların  açılması ve genişletilmesi konusunda kararlıdır” dedi. İstanbul ve Ankara’ya uçan FlyBağdat operasyonlarına Ankara’nın eklenmesiyle doğrudan ve rahat seyahat seçenekleri sunarak iki ülke arasındaki turizm ve ticaret işbirliğini teşvik edecek. Şu anda Pazartesi ve Cuma gerçekleşen uçuşlar daha sonra haftada dört olarak gerçekleşecek.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here