Farklı Bir Uçak Yolculuğuna Hazır Mısınız?

0
184

Geleceğin yolcu uçakları

Uçak yolculuğunu çok daha farklı bir deneyim haline getirmek isteyen Windspeed, Skydeck isimli konseptini duyurdu. Skydeck ile uçak yolculukları çok farklılaşacağa benziyor!

GELECEĞİN YOLCU UÇAKLARI

Birçok kişi için uçak yolculuğu korku dolu düşünceler meydana getirebiliyor iken, bazı kimseler için ise uçak yolculuğu çok keyifli zamanların anlamını taşıyor. Uçak yolculuklarına farklı bir boyut kazandırmak isteyen Windspeed firması, Skydeck isimli konsept uçak bölümünü duyurdu.

Skydeck ile yolcular, doğrudan gökyüzü içerisinde uçuyor hissi elde edebilecekler. Şu an için sadece bir konsept olduğunu vurgulayan Windspeed, yolculuk süresine farklı bir anlam katmaya hazırlanıyor. İki kişilik alanı bulunan Skydeck, uçağın üst bölmesine açılıyor ve bu bölme tamamen cam yüzeyden meydana geliyor.

Ayrıca koltukların, yolcunun istediği yöne doğru döndürebiliyor olması da, yine uçuş keyfini artırmak istenilen noktalardan olmuş durumda. Ek olarak firma, Skydeck ile ilgili bir konsept tanıtım videosu da yayınladı. Yayınlanan videoyu, aşağıdaki bağlantıdan izleyebiliysiniz.

 

 

 

https://shiftdelete.net/