GÜNCEL SON HABERLER

Eurowings’ten 1 Milyon Bilete Sürpriz Fiyat

  • Avrupa’nın en popüler destinasyonlarına 29.99 Euro’dan başlayan bir milyon bilet
  • Kampanya yarın başlıyor: Rezervasyonlar 19-22 Ekim arasında 24 saat boyunca yapılabilir
  • Biletleme yapan yolcular 14 Kasım 2017 – 30 Nisan 2018 tarihleri arasında seyahat edebilir

 

Avrupa’nın en hızlı büyüyen havayolu şirketi Eurowings, Avrupa’nın en popüler destinasyonlarına uçmaya devam ediyor. Havayolu yılın en iyi fiyatlı kampanyasına imza atarak Almanya’dan Avrupa şehirlerine 29.99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçuş düzenleyecek.

 

Eurowings müşterileri yarın itibariyle bu kampanyaya www.eurowings.com ve Eurowings uygulamasından ulaşabilecekler. Biletleme tarihi 19 Ekim’den itibaren üç gün boyunca sürecek ve 22 Ekim 24:00’da sonlanacak. Seyahat tarihleri ise 14 Kasım 2017 tarihinde başlayıp 30 Nisan 2018 tarihine kadar beş aylık bir süreyi kapsayacak. Elini çabuk tutan yolcular en uygun fiyatlardan rezervasyon yapabilecek.

 

29.99 Euro’dan başlayan fiyatlarla bir milyon biletten birini satın alarak Almanya’dan Avrupa’nın en güzel şehirlerine uygun fiyatlarla uçabilirsiniz.

Zeynep Kali
İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Similar Articles

Comments

SOSYAL MEDYA

POPULER HABERLER