Ana Sayfa Eurasia Airshow Eurasia Airshow, Türkiye Cumhuriyet tarihinin en büyük organizasyonlarından biri olacak

Eurasia Airshow, Türkiye Cumhuriyet tarihinin en büyük organizasyonlarından biri olacak

0
Eurasia Airshow, Türkiye Cumhuriyet tarihinin en büyük organizasyonlarından biri olacak

Türkiye’nin şova dayalı ilk uluslararası havacılık organizasyonu olan Eurasia Airshow 25–29 Nisan 2018 tarihlerinde Medyacity’nin organizatörlüğünde turizmin başkenti Antalya’da gerçekleşecek. T.C. Cumhurbaşkanlığı himayesine alınan bu dev organizasyonda ülkeler adına yapılacak milli katılımların yanı sıra dünyanın önde gelen sivil ve askeri havacılık şirketleri global markalarıyla boy gösterecek.
Küresel havacılık sektörünün ve uzay sanayinin önemli oyuncularını bir araya getirecek olan Eurasia Airshow’un ilk üç günü ticari katılımcılara yönelik olurken son iki günü tüm ziyaretçilere açık olacak. Türk Hava Yolları ana sponsorluğunda gerçekleşecek Eurasia Airshow’un, Türkiye Cumhuriyet tarihinin en büyük organizasyonlarından biri olması hedefleniyor.
Dünyanın önde gelen akrobasi timlerinin çok uluslu uçuş gösterilerine sahne olacak Eurasia Airshow, Türkiye’de ilk kez yapılacak olan Havayolları CEO’ları Zirvesi’ne ve Havacı Kadınlar Sempozyumu’na da ev sahipliği yapacak. Fuar süresince, tüm dünyadan askeri ve sivil uçuş ekiplerinin gösterileri Antalya semalarında izleyicilere görsel bir şölen sunacak. Havada nefes kesici uçuş gösterilerinin gerçekleştirileceği organizasyonda, statik alanda sergilenecek olan hava araçları da yakından görülebilecek.
Dünya havacılık ekosistemini oluşturan şirket CEO’larının ve sektör profesyonellerinin katılımıyla gerçekleşecek, havacılık sektörünün Avrasya’daki buluşma noktası olan Eurasia Airshow’da olacak.