Etiyopya Kargo Afrika’nın en iyisi seçildi

0
95

etiyopya havayollarını kim satıyorEtiyopya Havayolları Air Cargo News ödüllerinde Afrika Yılın En İyi Kargo Havayolu olarak seçildi.

Ödül bölgedeki en iyi servis sağlayıcı bulmak amacıyla , 18.000 tedarik zinciri uzmanlarının oylarıyla belli oldu.
Ethiopian Airlines CEO’su Tewolde Gebremariam;
“Bu ödül Afrika’nın sosyo-ekonomik kalkınmaya yönelik katkımızdandır ve  daha fazlasını yapmak için bizi teşvik edecektir. Bu ödül , kargo ekibime gösterdikleri özveri ve Global kargo müşterilerimize bize güvendikleri ve destekledikleri için iyi bir fırsat oldu.” dedi.
Etiyopya Kargo altı adet B777 ve iki adet B757 kargo uçağı ile 30 noktaya çalışıyor.

Bildiğiniz gibi Etiyopya Kargo B777 kargo uçağıyla 26 Nisan cumartesi Sabiha Gökçen Havalimanına ilk kargo uçuşunu gerçekleştirdi. Her cumartesi günü haftada bir kez kargo uçağı ile SAW-ADD yapacak.

Etiyopya kargo uçağının Türkiye ile Afrika varış noktaları arasında bir köprü olması hava kargo marketi açısından sevindirici.

Addis Ababa  havalimanı uçuş bilgileri ekranı

Addis Ababa Havaalanına İniş yapan uçaklar içinVarışlar“, Addis Ababa Havaalanından Kalkış yapan uçaklar için iseKalkışlarseçeneğini seçmelisiniz.

 

Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri “Flight Stats” firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında “Airportist.com”in herhangi bir sorumluluğu yoktur.